کاربرد هشتگ XNTP

1. امین؛

INTP منطق دان | INTP

៕ #Text ―――—― No time for gossip, distractions. وقتی براى غيبت كردن و حواس پرتى ندارم. ―――—――———――——― #XNTP
  2. امین؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Text ―――—― No time for gossip, distractions. وقتی براى غيبت كردن و حواس پرتى ندارم. ―――—――———――——― #XNTP
  3. Mons

INTP منطق دان | INTP

៕ #Text ―――—— overthinking is no joke. that shit eats you up on the inside. بیش از حد فکر کردن شوخی نیست. این فکر و خیالای لعنتی از درون آدمو می بلعن. ―――———―――———―― #XNTP
  4. Mons

INTP منطق دان | INTP

៕ #Dialog ―――——— فقط چون حرف نمی زنم این معنی رو نمیده که بهت فکر نمی کنم. دارم سعی می کنم حواسم رو از تو پرت کنم چون می دونم نمی تونم داشته باشمت. ao haru ride ―――———―――———―― #XNTP
  5. Mons

INTP منطق دان | INTP

៕ #Dialog ―――——— درد تنها چیزیه که یادم میاره هنوز زندم. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTP
  6. Mons

INTP منطق دان | INTP

...be straight up with me even if u think it'll hurt my feelings i'd rather know than overthink literally everything. لطفاً با من رک باش، حتی اگه فکر می کنی این موضوع به احساسات من لطمه وارد میکنه. ترجیح میدم بدونم تا این که به معنای واقعی کلمه به همه چیز بشینم فکر کنم. ―――———―――———―― #XNTP
  7. امین؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Text ―――—— If you can love the hurricanes in my eyes, then you deserve the universe in my heart. اگه تو میتونی طوفان درون چشمام رو دوست داشته باشی، پس سزاوار دنیای درون قلب من هستی. ―――———―――———―― #XNTP
  8. امین؛

INTP منطق دان | INTP

៕ #Text ―――—— If you can love the hurricanes in my eyes, then you deserve the universe in my heart. اگه تو میتونی طوفان درون چشمام رو دوست داشته باشی، پس سزاوار دنیای درون قلب من هستی. ―――———―――———―― #XNTP
  9. امین؛

INTP منطق دان | INTP

៕ #Dialog ―――——— اجازه نده آدما اشکاتو ببینن. اونا یه سری آدم کثیف و عوضی ان و آدماي كثيف و عوضي ارزش گریه کردن ندارن! Game of Thrones ―――———―――———―― #XNTP
  10. امین؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— اجازه نده آدما اشکاتو ببینن. اونا یه سری آدم کثیف و عوضی ان و آدماي كثيف و عوضي ارزش گریه کردن ندارن! Game of Thrones ―――———―――———―― #XNTP
  11. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Text ―――—— I miss being a kid. no sadness, no stress, no overthink, no heartbreak. دلم برای بچه بودن تنگ شده...بدون اندوه، بدون استرس، بدون فکر و‌خیال افراطی، بدون شکستگی قلب. ―――———―――———―― #XNTP
  12. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— اگه فک کنی عقب مونده ای، اون وقت عقب مونده ای. Forrest_Gump ―――———―――———―― #XNTP
  13. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Text ―――—— A relationship is about two things: 1. Appreciating similarities 2. Respecting differences رابطه در دو چیز خلاصه میشه: 1. قدردانی از شباهت ها 2. احترام به تفاوت ها ―――———―――———―― #XNTP
  14. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Text ―――—— People don’t care about you when you’re alone. They care about you when they’re alone. وقتی تنها هستی مردم بهت اهمیت نمیدن. فقط وقتی بهت اهمیت میدن که خودشون تنها باشن. ―――———―――———―― #XNTP
  15. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— نگرانی یه وقت تلف کردنه. Mr_robot ―――———―――———―― #XNTP
عقب
بالا