مسائل همه‌جانبه قرار دادن فرزندان در اولویت اول اشتباه است؛ چرا؟

• نویسنده موضوع KãrMãW
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 200
  • کاربران تگ شده هیچ

KãrMãW

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
29/4/18
ارسالی‌ها
1,316
پسندها
26,653
امتیازها
58,173
مدال‌ها
10
سطح
0

• نویسنده موضوع
شاید بهترین راه برای والدین خوبی بودن این است که کمی خودخواه باشید. من تجربه گرانقدر کسب کردم تا به این جمله برسم. دلیل مهمی که موجب شد من با صدای بلند احساساتم را بیان کنم این است که اکنون من مادر بهتری هستم و شوهر و بچه‌هایم شادتر هستند. فکر می‌کنم قرار دادن فرزندان در اولویت ، برای من و بسیاری دیگری از مادران اتفاقی نیست که خودمان انتخاب کرده باشیم بلکه به طور ناگهانی رخ داده است. وقتی فرزند اولم به دنیا آمد، من به خودم نگفتم که باید همه چیز را در مورد خودم فراموش کنم، دیگر نباید درست و سالم غذا بخورم یا به اندازه کافی نخوابم، دیگر وقتی برای نیازهای اساسی خودم مانند دکتر رفتن یا آرایش‌کردن موقع بیرون رفتن از خانه را نداشته باشم. ولی این دقیقا همان چیزهایی است که اتفاق افتاد.

یک روز...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : KãrMãW

KãrMãW

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
29/4/18
ارسالی‌ها
1,316
پسندها
26,653
امتیازها
58,173
مدال‌ها
10
سطح
0

• نویسنده موضوع
تغییر در اولویت قرار دادن فرزندان آسان است

قرار دادن فرزندان در اولویت

هنگامی‌که به این موضوع فکر می‌کردم، متوجه شدم سخت است که بخواهم این رویه را تغییر بدهم. روش زندگی‌ام به طور واضحی از کنترلم خارج شده بود. من به طور منظم بچه‌ها را برای ویزیت به دکتر می‌بردم، در حالی که سال‌ها بود خودم به دکتر نرفته بودم. زمان و انرژی زیادی را صرف لباس‌های آن‌ها می‌کردم در حالی‌که به ندرت لباسی برای خودم می‌خریدم. از زمان نوزادی فرزندانم در جستجوی دوست برای آن‌ها بودم اما خودم ماه‌ها بود که دوستانم را ندیده بودم. برای اینکه بچه‌ها خواب شبانه خوبی داشته باشند، همیشه در یک زمان مشخص آن‌ها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : KãrMãW
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] پان
عقب
بالا