• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی آموزش ۱۰ روش و نکته استفاده از زیبایی انعکاس ها در عکاسی

• نویسنده موضوع ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 316
  • کاربران تگ شده هیچ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
آموزش ۱۰ روش و نکته استفاده از زیبایی انعکاس ها در عکاسی

reflection-photography-22.jpg

به عکاسی از انعکاس یا بازتاب ها علاقه دارید؟ عالیست چون این آموزش عکاسی، ۱۰ راه برای استفاده از انعکاس ها و نکاتی برای ایجاد جلوه های جدید در تصاویراتان به شما یاد می دهد. من طرفدار پر و پا قرص ایده های ساده ای هستم که اثرات فوری در عکاسی ایجاد می کنند. عکاسی موضوع گسترده ایست و یادگیری همه پیچیدگی های دوربینتان، عکاسی در مُد دستی، و همچنین پردازش می تواند گیج کننده به نظر برسد. اما روش های بسیار زیادی برای گرفتن عکس های شگفت انگیز وجود دارد، با استفاده از ایده هایی که بلافاصله عکس های جذابی برای شما ایجاد خواهند کرد. در این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۱
انعکاس ها عمق ایجاد می کنند
انعکاس می تواند یک حس عمق در تصویر شما ایجاد کند.

reflection-photography-05.jpg

در عکس بالا که صبح زود در ونیز گرفته شده است، انعکاس ظریف در گودال آب کف خیابان تصویری با یک زمینه میانی، پس زمینه و پیش زمینه قوی ایجاد می کند – بنابراین تصویر خیلی تخت نیست.

این تصویر دیگری از ونیز است، که در آن باران در خیابان ها انعکاس های بلند از چراغ های خیابانی ایجاد می کند. آنها کمک می کنند تا نگاه بیننده به میان صحنه کشیده شود.

reflection-photography-06.jpg

نکته: برای به دست آوردن یک ظاهر نرم تر برای انعکاس خود، مانند عکس بالا از یک...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۳
انعکاس ها می توانند حس طنز ایجاد کنند
مانند الگوهای سرزنده و بازیگوش، از انعکاس ها نیز می توان برای تقویت یا ایجاد حس طنز استفاده کرد.
من یک عکاس «طنز» محور نیستم – اما گاهی اوقات چیز جالب و خنده داری پیدا می کنم که می خواهم آن را ثبت کنم.
.

reflection-photography-09.jpg

نکته: در اکثر انعکاس ها دو نقطه جذابیت یا نقطه کانونی وجود دارد: سطح و سوژه انعکاس. از انعکاس ها با استفاده از سرعت شاترهای مختلف عکس بگیرید، این کار رنگ ها را با هم ترکیب خواهد کرد. این کار کمی سخت است، اما با تمرین، می توانید به آن دست یابید.

۴
انعکاس ها می توانند رمز و راز و انتزاع ایجاد کنند
«در عکاسی، یک...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
لنزک: انتزاع چیست؟

abstract-photography-02-lenzak.jpg

انتزاع، به طور کلی، فرآیندی است که توسط آن برخی از اطلاعات به دقت حذف شده و بخش هایی باقی می مانند که بر رابطه «شیء – عکس» تاکید زیادی ندارند. به عنوان مثال، یک ورقه کاغذ و یک قلم بردارید، دست خود را با انگشتان کمی از هم جدا روی کاغذ قرار دهید و طرح دست خود را بکشید.

شما اکنون اطلاعات طرح، یعنی شکل دست خود، بدون بافت پوست، رنگ، عمق، فرم و غیره را دارید. این طرح هیچ اثر انگشتی ندارد! انتزاع به طور کلی اینگونه عمل می کند، ما کمی از اطلاعات را رها یا حذف می کنیم و قسمت هایی که می خواهیم در عکس بگنجانیم را نگه می داریم. طرحی که شما کشیده اید «تنها یک دست» است نه لزوما دست شما، که...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۵
انعکاس ها بافت ایجاد می کنند
در عکس زیر، من در حالی که از کنار یک کانال می گذشتم متوجه یک نور زرد قوی شدم که با بافت آب، یک انعکاس جذاب و یک الگوی دوست داشتنی ایجاد می کرد.

reflection-photography-13.jpg

هنگامی که شما یک انعکاس می بینید، همیشه واضح نیست که از کجا می آید. به دنبال منبع آن بگردید، نور را دنبال کنید!

۶
انعکاس هایی برای تقویت عکس شما
من اغلب دوست دارم از انعکاس ها به شیوه ای ظریف در عکاسی ام استفاده کنم. لازم نیست حتما یک انعکاس واضح بزرگ باشد تا جذاب باشد.

سوالی که من همیشه از دانشجویانم در ورکشاپ ها می پرسم این است که «نور در اینجا در این موقعیت چه می کند؟»

همه ما می...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۷
انعکاس ها لحظات زیبا و زودگذری هستند
من احساس می کنم که انعکاس ها لحظات زیبای کوچکی هستند که از لحظه حضور نور دوست داشتنی قدردانی می کنند:

«عکاسی یک شیوه احساس کردن، لمس کردن، و عشق ورزیدن است. عکسی که شما می گیرید برای همیشه ثبت می شود… و چیزهای کوچک را یادآوری می کند، مدت ها بعد از این که همه چیز را فراموش کردید.» – آرون سیسکیند

reflection-photography-16.jpg

در عکس بالا از چند پرنده در استانبول در یک روز ابری، انعکاس ها ظریف هستند اما در عکس عمق ایجاد می کنند. من فکر می کنم انعکاس ها به حرکت پرندگان جان بخشیده اند.

۸
انعکاس ها یک واقعیت جایگزین ایجاد می کنند
من هر جا که نور زیبا و...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۹
انعکاس های نور انرژی و سرزندگی ایجاد می کنند
این یک عکس ساده با انعکاس نور خورشید در دریاست. نور خورشید گرم و زیبا چیز فوق العاده ای برای عکاسی است. گاهی اوقات ساده ترین المان ها در تصویر شما هستند که بیشترین تاثیر را دارند.

عکس زیر نیز از دریاست، اما این بار با انعکاس نور ماه:

reflection-photography-19.jpg

چه صحنه زیبایی، نه؟ و نشان دادن نور مهتاب بازتاب شده تصویر را خیره کننده می کند.

۱۰
لذت بی نظیر نور منعکس شده در آب
آب در بسیاری از عکس های انعکاس من جای دارد. در اینجا ما نور زیبایی داریم که از سطح دریای متلاطم منعکس شده و ابرها نور را در اطراف آنها منعکس می کنند...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا