متفرقه فیس‌آف: در نبرد بین آیرون من و بتمن چه کسی پیروز می‌شود؟

• نویسنده موضوع ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 399
  • کاربران تگ شده هیچ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
فیس‌آف: در نبرد بین آیرون من و بتمن چه کسی پیروز می‌شود؟

تقابل دو انسان قوی‌تر از خدایان

در مطالب فیس‌آف قصد داریم شخصیت‌های محبوب شما از دنیای داستان‌ها را در برابر هم قرار دهیم و ضمن معرفی کوتاه و ذکر توانایی‌های مهم آن‌ها، از شما بپرسیم که برنده رویارویی آن‌ها چه کسی و به چه دلیلی خواهد بود. برای شرکت در هر فیس‌آف می‌توانید از بخش نظرات برای بیان دلایل خود و بحث با دیگر کاربران استفاده کنید.

آیرون من

Iron-Man.jpg

زندگی تونی استارک از همان لحظه تولد با تکنولوژی گره خورده بود. داشتن پدری که یک کارخانه مدرن مثل استارک اینداستری را کنترل می‌کند، علاوه بر ثروت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
بتمن

Batman.jpg

شاید بروس وین مثل تمام بچه پولدارهای دنیا زندگی خوش و خرمی را تجربه کرده باشد اما این خوشی فقط تا لحظه به قتل رسیدن پدر و مادرش در جلوی چشمانش دوام داشت و بعد از آن لحظه بود که قسم خورد تا جلوی خلافکاران را بگیرد. از همان لحظه به بعد بروس خودش را وقف کسب تجربه در زمینه‌های مختلفی از جمله هنرهای رزمی، آموزش‌های نظامی و همچنین ساخت تکنولوژی‌های کمک حالش در راه هدف برگزیده خودش کرد.

او از یک پسر بچه پولدار بود که حالا تبدیل شده به یک مبارزه فوق العاده با وضعیت فیزیکی کم‌نظیر که با ترکیب این موارد با هوش خودش می‌تواند خطرناک‌ترین رقیب قابل تصور برای هر نوع موجودی باشد؛ چه خدایی از سیاره دیگر و یا شیطانی از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] S@h@r
عقب
بالا