•×اهمیت تابستان کنکورו

• نویسنده موضوع -No Voice
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 806
  • کاربران تگ شده هیچ

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
در پایان به نظر تک رقمی های کنکور و تجربشون از تابستون توجه کنید
1f4af.svg

امضا : -No Voice
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] _MAEDEH_

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
تابستان رتبه های برتر کنکور
%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-1024x342.jpg

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
‍
رستگار رحماني

تابستان سال کنکور در خدمت سربازي بودم. تصميم داشتم دوره‌ي آموزشي را زود تمام کنم تا بتوانم درس بخوانم. در تابستان فقط توانستم زيست‌شناسي پيش یک را يک دور بخوانم. معمولاً ده شب تا دو بامداد درس مي‌خواندم.

تابستان در دوره‌ي سربازی دو ساعت پست داشتم و چهار ساعت استراحت مي‌کردم. در اين چهار ساعت مي‌توانستم درس بخوانم. نگاه به آينده در تابستان براي کسي که سال بعد کنکور دارد خيلي مؤثر است. پايبندي به برنامه، لازم است اما دانش‌آموزان مي‌توانند آن را براي خودشان شخصي کنند. دانش‌آموزان بايد سال سوم را طبق برنامه بخوانند و سال دوم را هم به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
‍
داوود جهان‌سوز
در تابستان فقط رياضي پيش‌دانشگاهي ‌خواندم. در همه‌ي‌ آزمون‌ها شرکت ‌کردم و از اول درصدهايم پايين بود. تابستان‌ها زياد اهل درس خواندن نبودم؛ اما در سال پيش‌دانشگاهي زياد درس خواندم.

من هميشه کتاب را مي‌خواندم و علامت‌گذاري مي‌کردم. من تفسير خودم را از مطالب کتاب‌ها مي‌خواندم و وقتي آزمون داشتم مطالبي را که با زبان و تحليل خودم در کتاب نوشته بودم مي‌خواندم.

• Like

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
‍
پگاه پزشکي

من از تيرماه شروع کردم. تنها تغييري که در برنامه‌ي تابستان کانون دادم اين بود که تاريخ‌ادبيات را در تابستان سه دور و زوج‌درس‌ها را دو دور خواندم.

• Like

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
‍
معين فلاحتگر

مدرسه‌ي ما از هشت تير شروع شد. من با مدرسه پيش مي‌رفتم. درس‌هاي پيش‌دانشگاهي یک را در تابستان تمام کردم. در کنار آن، اختصاصي‌ها را خواندم.در تابستان کلاً درس‌هاي عمومي و اختصاصي پايه را جمع‌بندي کرده بودم.

در درس‌هاي پايه، تسلط خوبي داشتم ومباحثي را که مقداري در آن‌ها ضعف داشتم، در مدت يک هفته کامل مي‌خواندم و تست هاي آن را مي‌زدم. در تابستان هم مانند طول سال، از هفت صبح تا نه شب درس مي‌خواندم. درس خواندن در تابستان لذت‌بخش بود

• Like

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
‍
سارا تراب
اگر در تابستان درس نخوانيم در سال آينده که درس‌هاي ديگري اضافه مي‌شوند، بايد انرژي زيادي را صرف کنيم. من در تابستان کمي از برنامه‌ي راهبردي جلوتر بودم. در مورد زوج‌درس‌ها، يکي را در آزمون جواب مي‌دادم و يکي را در منزل.

سعي مي‌کردم موازي جلو بروم. تقريباً درس‌هاي دوم و سوم مخصوصاً تاريخ ادبيات یک و دو و تاريخ و جغرافيا را تمام کردم. سه درس از قافيه و عروض و فلسفه را انتخاب کردم و خواندم. خواندن سه فصل اول از درس فلسفه باعث شد در طول سال تحصيلي در اين سه فصل خودم را هم‌ وزن معلم بدانم. اگر دانش‌آموز درس هر روز را همان روز بخواند بعد از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

• نویسنده موضوع
تابستون فرصت بسیار مناسبی برای ایجاد عادت های مثبت
✅
و ترک عادات منفیه
❌

مثلا اگر شما دیر از خواب بیدار میشین تصمیم بگیرین که از این به بعد ساعات خواب و بیداریتون رو تنظیم کنید یا هرشب تعدادی تست لغت و ریدینگ و درک مطلب و… بزنید و حتما استفاده از فضای مجازی و موبایل رو محدود کنید تا در طول سال وابستگیتون کاهش پیدا کنه و فقط برای اهداف درسی و مشاوره ای از اینترنت استفاده کنید.

منبع: کنکور۱۴۰۰

• Like

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا