لیگ NBA؛ دوئل دنور و کلیپرز در راند هفتم

NAST.G_M

مدیر ورزش+منتقد انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
عضویت
9/17/19
ارسال ها
6,135
امتیاز واکنش
34,805
امتیاز
84,373
سن
14
محل سکونت
دهدشت


کامبک رویایی موقتا راه دربی لس آنجلس را بست
دنور ناگتس با یک بازگشت رویایی و کسب سومین پیروزی مقابل لس‌آنجلس کلیپرز، تقابل دو تیم را به بازی هفتم کشاند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بامداد روز گذشته لس آنجلس لیکرز با درخشش ستاره های خود همچون لبران جیمز توانست تعداد پیروزی های خود را مقابل هیوستون به عدد 4 برساند و اولین فینالیست کنفرانس غرب لیگ بسکتبال NBA لقب بگیرد، در طرف دیگر نیمه نهایی حتی بازی ششم هم تکلیف برنده را مشخص نکرد.

دنور ناگتس با پیروزی 111 بر 98 مقابل لس‌آنجلس کلیپرز، تقابل دو تیم را به تساوی 3-3 کشاند تا بازی هفتم حریف لس‌آنجلس لیکرز در فینال کنفرانس غرب را مشخص کند.

دنور که گویا عادت به بازگشت در نیمه دوم دارد، این بار هم در شرایطی که نیمه اول را با باخت با اختلاف 16 امتیاز به پایان رساند، در کوارترهای سوم و چهارم یک کامبک رویایی را تجربه کرد. ناگتس در نیمه دوم برتری 64-35 را رقم زد تا در میان بهت بازیکنان کلیپرز کار به بازی هفتم کشیده شود.به جز کوای لنرد و پال جرج سه استارتر دیگر کلیپرز فقط 9 امتیاز به دست آوردند. کوای، ستاره کلیپرز هم در این بازی 25 امتیاز، 8 ریباند و 5 پاس گل را به نام خود ثبت کرد.


البته از سوی دیگر میدان نیکولا جوکیچ با 34 امتیاز ستاره تیم دنور در جریان پیروزی بامداد امروز بود. این بازیکن 14 ریباند و 7 پاس گل هم داشت تا با دبل دبل خود تاثیرگذارترین بازیکن میدان لقب بگیرد.

حالا باید دید در دوئل هفتم بین دنور و کلیپرز، کدام یک حریف لیکرز در فینال خواهند شد؛ آیا دربی لس آنجلس در دیدار پایانی کنفرانس غرب شکل می گیرد یا دنور بازهم برتری خود را به حریف دیکته می کند.

 
بالا