سلام! به انجمن رمان نویسی یک رمان خوش آمدید.

جهت استفاده از امکانات مجموعه ثبت نام کنید.

یا ثبت‌نام

خبر خارجی پوچتینو: مربی رئال شدن رویای من است

  • نویسنده موضوع F-_-Ti.M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 77

F-_-Ti.M

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
سطح
12
 
تاریخ ثبت‌نام
22/8/19
ارسالی‌ها
561
پسندها
3,088
امتیازها
17,473
مدال‌ها
11
سن
21
محل سکونت
شهر فراموش شدگان
مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام درباره شایعات مربوط به مربی‌گری اش در بارسلونا توضیحاتی داده و می‌گوید هدایت رئال مادرید رویای او است.

به گزارش "ورزش سه"، مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام که در ماه‌های اخیر بارها نامش به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت بارسلونا مطرح شده بود می‌گوید از طرف باشگاه کاتالان پیشنهادی دریافت نکرده. او همچنین می‌گوید مربی‌گری در رئال مادرید همیشه رویای او بوده و خواهد بود.

01528155.jpeg

بعد از اخراج کیکه ستین از بارسلونا نام پوچتینو به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی جانشینی او مطرح بود ولی در نهایت بارسا تصمیم گرفت رونالد کومان را به این پست منصوب کند. پوچتینو که از نوامبر سال گذشته از تاتنهام اخراج شده همچنان بدون تیم است.

پوچتینو در مصاحبه با مارکا گفت: " مربی گری در بارسا به من پیشنهان نشد. نمی توانستم تصور کنم که در دوران ریاست بارتومئو بتوانم با او کار کنم. من با رامون پلانس غذا خوردم چون یک رابطه دوستانه چند ساله بین ما برقرار است که به سال 2009 برمی گردد. زمانی که او به اسپانیول آمده بود".

پوچتینو درباره سابقه اش در اسپانیول و تاثیر این بر رابطه اش با بارسلونا گفت: " وقتی گفتم به خاطر رابطه ام با اسپانیول هیچوقت نمی توانم مربی بارسا شوم اولین کنفرانس خبری ام را در تاتنهام برگزار می کردم. راجع به شایعات بارسا از من پرسیدند و با لحنی کنایی آن حرف را زدم و فکر کنم زیاده روی کردم".

پوچتینو درباره رئال مادرید و احتمال اینکه بعد از زیدان، او هدایت لوس بلانکوس را به عهده بگیرد گفت: " نمی دانم هدایت مادرید را یک روز به عهده خواهم گرفت یا نه ولی شکی نیست که این رویای من است. رئال اگر نگوییم بهترین باشگاه دنیا ولی بدون شک یکی از بهترینهای دنیا است. هر مربی ای آرزو دارد هدایت رئال را به عهده داشته باشد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم".
 

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا