سلام! به انجمن رمان نویسی یک رمان خوش آمدید.

جهت استفاده از امکانات مجموعه ثبت نام کنید.

یا ثبت‌نام
  • لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

اربعین امسال هیچ موکبی در مرزها نداریم

  • نویسنده موضوع SAN.SNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 77

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
کاربر ارشد
سطح
29
 
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,845
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
محل سکونت
انتهای بی‌نهایت
1600536014801.png

یوسف افضلی، دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با بیان اینکه اربعین امسال به دلیل شیوع کرونا عراق زائر خارجی نمی‌پذیرد، اظهار داشت: امسال با توجه وضعیت موجود برنامه موکب‌های اربعینی نیز متفاوت از گذشته صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه موکب‌های اربعینی از ماه‌ها قبل خود را برای اربعین آماده کرده بودند، افزود: با اطلاعیه ستاد مرکزی اربعین و اعزام نشدن زوار به عراق در ایام اربعین، موکب‌ها نیز متناسب با این اطلاعیه فعالیت می‌کنند.

افضلی با بیان اینکه با توجه به تصمیم عراق موکب‌های اربعینی در هیچ مرزی راه‌اندازی نمی‌شوند، خاطرنشان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا و وضعیت اعزام نشدن زائران به عراق، در مرزها نیز هیچ موکبی نداریم. البته برای اعزام موکب سلامت به عراق اعلام آمادگی کردیم و منتظر تأیید آنها هستیم.

دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به اقدامات جایگزینی در ایام اربعین امسال افزود: موکب‌ها همیشه به ویژه در بحران‌ها پای کار بودند که امسال نیز با توجه به برپا نشدن موکب‌های پذیرایی و اسکان برای زوار اربعین، سه پویش طراحی شده تا عاشقان سیدالشهدا (ع) بتوانند نذورات خود را در قالب طرح‌های مختلف به دست نیازمندان برسانند.

وی پویش «مهر اربعین» را یکی از اقدامات جایگزین فعالیت موکب‌های اربعینی عنوان کرد و گفت: امسال طرح پویش مهر اربعین به منظور تهیه لوازم التحریر دانش‌آموزان مناطق محروم اجرایی شده است و همچنان نیز ادامه دارد. همچنین پویش «مهر عشق» برای کمک به بازسازی عتبات و احداث صحن حضرت زینب (س) از امروز فعالیت خود را آغاز کرده است.

افضلی با بیان اینکه پویش «مهربانی» نیز به منظور کمک به نیازمندان و تهیه بسته‌های معیشتی از دهم صفر آغاز می‌شود، تصریح کرد: تهیه بسته‌های معیشتی برای نیازمندان از ماه‌های قبل نیز اجرایی شده است که با توجه به لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب این پویش از ۱۰ تا ۲۰ صفر پررنگ‌تر از گذشته خواهد بود.

منبع:خبرگزاری فارس
 

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا