مصاحبه سپهر حیدری: استقلالی‌ها باید یاد بگیرند مثل پرسپولیس در زمین حرف بزنند!

• نویسنده موضوع ELHAMrr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 91
  • کاربران تگ شده هیچ

ELHAMrr

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
27/7/20
ارسالی‌ها
3,304
پسندها
11,005
امتیازها
39,473
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
هر وقت اسم سپهر حیدری می‌آید، همه ناخودآگاه یاد گل دقیقه ۶+۹۰ او در لیگ هفتم به سپاهان می‌افتند. گلی که به گفته خودش مهمترین گل پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به حساب می‌آید و سرخپوشان با آن گل قهرمان لیگ هفتم شدند. سپهر که این روز‌ها مربی شده، مهمان ما در خبرورزشی بود و درخصوص موضوعات مختلف با هم گپ زدیم و کمی هم مرور خاطرات کردیم. گفت‌وگوی ما با کاپیتان پیشین پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

می‌خواهم گفت‌وگو را از وضعیت فعلی پرسپولیس و برد مقابل التعاون شروع کنیم.
باید بگویم مهمترین موضوع در این بازی کسب ۳ امتیاز بود که خدا را شکر با درایت یحیی و تلاش بچه‌ها به دست آمد. باید توجه داشته باشیم تقریباً نصف تیم تغییر کرده بود و نفرات جدید جایگزین شدند و هماهنگی این نفرات کمی زمان می‌برد و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ELHAMrr

ELHAMrr

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
27/7/20
ارسالی‌ها
3,304
پسندها
11,005
امتیازها
39,473
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
تو یکی از برترین مدافعان گلزن در فوتبال ما بودی ولی هیچ‌وقت در دربی گل نزدی.
بله یکی از بزرگترین حسرت‌های من در طول دوران فوتبالم است و بعضی اوقات به آن فکر می‌کنم. البته من با پیراهن ذوب‌آهن به استقلال گل زدم. من زمان علی دایی که در دربی دو بر یک پیروز شدیم، تا آستانه گلزنی پیش رفتم ولی هوار محمد نگذاشت گل بزنم. من همیشه در تیر دو جایگیری می‌کردم، وقتی عادل کلاه‌کج کرنر را زد، توپ داشت به من می‌رسید تا کار را تمام کنم ولی ناگهان هوار آمد و توپ را به بیرون زد. نمی‌دانم اصلاً او آنجا چه می‌کرد. جالب اینجاست که زیر پیراهنم عکس خدابیامرز ناصر حجازی را حک کرده بودم تا بعد از گلزنی نشان دهم و بگویم ما پرسپولیسی‌ها هم حجازی را دوست داریم ولی با بدشانسی این اتفاق نیفتاد. به هر حال این هم از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ELHAMrr