نصرآبادی: مسیر تمرین ما پارکینگ اتوبوس شده است

• نویسنده موضوع like_moon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 114
  • کاربران تگ شده هیچ

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
از سال 2012 عضو تیم ملی دوچرخه سواری است و جزو اولین و تنها گروه اعزامی نوجوانان ایران به مسابقات بین المللی ایروان است. مدال های رنگارنگی کسب کرده و با توجه به شرایط کرونایی، تمربناتش را با انگیزه زیادی پیگیری می کند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، احمد نصرآبادانی ملی پوش سرعت 23 ساله نیشابوری می گوید: در این 8 ساله که عضو تیم ملی بودم مسابقات زیادی را برای کشورم رکاب زدم . از مسابقات قهرمانی جهان 2014 گرفته تا حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2014 و 2015 و اولین گروهی بودم که به مسابقات کمپ بین المللی کره جنوبی اعزام شدم.

وی افزود: در حال حاضرعضو تیم سپاهان هستم. سه سال پیاپی با وجود تمامی مشکلات موجود با تیم این اصفهانی در مسابقات مختلف رکاب می زنم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : like_moon

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
ملی پوش نیشابوری در ادامه خاطر نشان کرد : دوچرخه سواری این روزهای ایران با وجود مشکلات اقتصادی و شرایط ارزی واقعا گرفتار شده چون تمام تجهیزات وارداتی هستند و خرید مستقیم باید انجام شود و به دلیل وجود تحریم ها حتی روند واردات هم با مشکل مواجه شده است خیلی شرایط رو برای ورزشکاران سخت کرده است و از طرفی هم مبلغ قرار داد ها اصلا با نرخ ارز هماهنگ نیست و واقعا قراردادها به سختی جواب هزینه های سالانه دوچرخه سوار را می دهد.

وی ادامه داد: به لطف فدراسیون با وجود شرایط کرونا فضای پیست های کل ایران برای تمرین دوچرخه سواران فراهم شده اما مشکل اصلی و خطرات اصلی دورچرخه سواری برای زمان های تمرین دوچرخه سواران در جاده است که متاسفانه این روزها هر هفته شاهد بروز اتفاقا ناگواری برای دوستان ما شده و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : like_moon
عقب
بالا