خبر خارجی سمدو پس از انتقال رسمی به ولورهمپتون: هواداران می‌توانند روی داشتن یک دفاع راست مدرن حساب کنند

• نویسنده موضوع like_moon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 122
  • کاربران تگ شده هیچ

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
مدافع سابق تیم فوتبال بارسلونا پس از رسمی شدن انتقالش به تیم ولورهمپتون انگلیس درباره دلیل انتخاب این تیم توضیح داد.
انتقال نلسون سمدو مدافع پرتغالی تیم فوتبال بارسلونا به تیم ولورهمپتون امروز (چهارشنبه) جنبه رسمی پیدا کرد و او با قراردادی سه ساله به ارزش 30 میلیون یورو که امکان اضافه شدن 10 میلیون یوروی دیگر به آن به‌عنوان پاداش وجود دارد، به گرگ‌ها پیوست.
مذاکرات ژرژ مندز مدیر برنامه‌های سمدو با بارسلونا برای انتقال او به ولورهمپتون از دو هفته پیش آغاز شده بود و در نهایت او با همان رقمی که بارسلونا سال 2017 برای خریدش از بنفیکا پرداخته بود، راهی پرتغالی‌ترین باشگاه فوتبال در خارج از مرزهای پرتغال شد. سمدو در 124 بازی‌اش برای بارسلونا دو گل زد و با این تیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : like_moon

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
سمدو درباره اینکه چرا ولورهمپتون را انتخاب کرد، اظهار داشت: من ولوز را انتخاب کردم، چون تیم بسیار خوبی است و سبک بازی بسیار خوبی دارد. سال گذشته، این تیم عملکرد بسیار خوبی داشت و الان در انگلیس و اروپا جزو تیم‌های مهم محسوب می‌شود. امیدوارم که امسال هم ما بتوانیم کارهای بسیار خوبی انجام دهیم. نونو (اسپریتو سانتو) سرمربی بسیار خوبی است. کارهایی که او در ولورهمپتون انجام داده بسیار خوب بوده است، همین‌طور در تیم‌های قبلی‌اش. قطعاً من از او چیزهای زیادی خواهم آموخت. من با تعدادی از بازیکنان پرتغالی ولورهمپتون صحبت کردم و آنها راجع به این تیم چیزهای خوبی به من گفتند. امیدوارم که بتوانم به آنها برای به موفقیت رسیدن تیم کمک کنم.

امضا : like_moon

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا