نقد و بررسی نقد رمان بر بغض ماضی‌ام مغفرت نیست|طاهره کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع طاهره خالدی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 230
  • کاربران تگ شده هیچ

طاهره خالدی

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
156
پسندها
1,422
امتیازها
9,763
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع
نام: بر بغض ماضی‌ام مغفرت نیست
نویسنده: طاهره خالدی
ژانر: تراژدی،اجتماعی،جنایی

ممنون میشم رمان رو بخونید و نقد کنید.
فقط در مورد ژانر جنایی...تا الان ژانر جنایی توی رمان مشخص نبوده و در واقع این ژانر مربوط به آینده رمان هست و این رمان،رمان نسبتاً طولانی هست با کلی اتفاق و داستان‌های فرعی
شخصیت اصلی رمان محمد هست که در کنار داستان پر فراز و نشیب زندگی اون کلی داستان فرعی دیگه گفته میشه

آخرین ویرایش

GHAZAL NAROUEI

مدیر بازنشسته + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
8/7/18
ارسالی‌ها
3,051
پسندها
55,607
امتیازها
69,173
مدال‌ها
41
سطح
38

558905_42a0970b60d7650602b1434ac66ed992.jpg

با عرض سلام خدمت نویسنده‌ی عزیز، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه‌مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم!
ورود شما به دنیای نقد به معنای این است که شما خواستار پیشرفت هستید. به یاد داشته باشید که نقد با توانایی بیان نکات مثبت و منفی در اثرتان، شما را برای بی‌نقص شدن آماده می‌سازد.

کاربر گرامی؛ لطفا قبل از نوشتن نقد در تاپیک، قوانین زیر را مطالعه نمایید:
- نقد یعنی ساختن، نه [COLOR=rgb(235, 107...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : GHAZAL NAROUEI

S@h@r

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
525
پسندها
6,389
امتیازها
21,973
مدال‌ها
17
سطح
12

نقد رمان محنت:
ابتدا من به نویسنده رمان محنت تبریک میگم بابت این رمان زیبا. رمان شما برای من جزو قشنگ‌ترین رمانایی بود که خونده‌ام. نقد من شاید خیلی تخصصی نباشه. چون منتقد نیستم. ولی این هم نظرات منه.
نام:
من از ابتدا رمان شما رو دنبال کردم‌. شما چندین بار نام رمان تون رو عوض کردید. و آخر به محنت رسیدید. بر خلاف قلم پختتون، اصلا در انتخاب نام دقت نکردید‌. چون معمولا نام‌های تک‌کلمه‌ای، گیرایی آنچنانی ندارن. محنت تنها حسی که بهم میده، فقط حس سختی و درد و رنج داره‌. درسته رمان شما هم همینه‌. ولی واقعا نام‌تون جذاب نیست و هیچ گیرایی نداره. روی نام رمان بیشتر فکر کنید.
خلاصه: خلاصه بدی نبود. ولی از قلم زیبای شما انتظار خلاصه بهتری می‌رفت. بی حس و فقط و فقط کلیشه غم رو نشون میداد. می‌دونید،...

امضا : S@h@r

طاهره خالدی

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
156
پسندها
1,422
امتیازها
9,763
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع
نقد رمان محنت:
ابتدا من به نویسنده رمان محنت تبریک میگم بابت این رمان زیبا. رمان شما برای من جزو قشنگ‌ترین رمانایی بود که خونده‌ام. نقد من شاید خیلی تخصصی نباشه. چون منتقد نیستم. ولی این هم نظرات منه.
نام:
من از ابتدا رمان شما رو دنبال کردم‌. شما چندین بار نام رمان تون رو عوض کردید. و آخر به محنت رسیدید. بر خلاف قلم پختتون، اصلا در انتخاب نام دقت نکردید‌. چون معمولا نام‌های تک‌کلمه‌ای، گیرایی آنچنانی ندارن. محنت تنها حسی که بهم میده، فقط حس سختی و درد و رنج داره‌. درسته رمان شما هم همینه‌. ولی واقعا نام‌تون جذاب نیست و هیچ گیرایی نداره. روی نام رمان بیشتر فکر کنید.
خلاصه: خلاصه بدی نبود. ولی از قلم زیبای شما انتظار خلاصه بهتری می‌رفت. بی حس و...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] S@h@r