مطالب جالب حرف درگوشی خانم بازیگر با امام حسین علیه السلام

Alie.Z

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
4/5/20
ارسالی‌ها
2,352
پسندها
6,300
امتیازها
30,973
مدال‌ها
6
سطح
0

• نویسنده موضوع
12705222_509.jpg

فریبا نادری بازیگرسینما و تلویزیون در خصوص خاطره‌ی خود از پیاده روی اربعین حسینی به خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: یکبار توفیق حضور در پیاده روی اربعین و سفر به کربلا را پیدا کردم که آن هم حدود چهار سال پیش بود. بعد ازدواج کردم و صاحب فرزند شدم، بنابراین دیگر توفیق این سفر معنوی را پیدا نکردم. امسال هم که بدلیل شیوع کرونا مرز‌ها بسته است و باید در خانه بمانیم. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا بدون خطر به این سفر زیبا برویم.

وی افزود: از شانس خوب من، در آن سفر، یک روحانی‌همراه تیم ما بود که بسیار شیرین و واقعی، لحظه به لحظه ظهر عاشورا و تاسوعا را برایمان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Alie.Z

Alie.Z

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
4/5/20
ارسالی‌ها
2,352
پسندها
6,300
امتیازها
30,973
مدال‌ها
6
سطح
0

• نویسنده موضوع
اربعین سراسر درس است

وی در خصوص شکوه پیاده روی اربعین اظهار کرد: هرچند من مسیر کوتاهی را پیاده روی کردم، اما اربعین سراسر درس است. این اتحاد مردم در طول این چند روز، سختی مسیر، اینکه لازم نیست شکم ات با غذا سیراب باشد و با یک تکه نان هم میتوانی راه بروی و دست کسی را بگیری، اینکه مهم نیست چند سالت هست، زبانت چیست، از کدام قوم و نژاد هستی و هدف یکی است. درس‌هایی هستند که در مکتب عاشورا وجود دارند و نسل به نسل به ما رسیده اند. در این پیاده روی هم آنها را به وضوح مشاهده میکنی و با خودت زیر لب زمزمه میکنی که بله هدف اتحاد و یکپارچکی است.

دلم را در کربلا جا گذاشتم

نادری در خصوص دلتنگی حضور برای اربعین امسال عنوان کرد: به نظرمن کسانی که یکبار و شاید حتی بیشتر به پابوس امام...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Alie.Z

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا