همدان گشت شهری

• نویسنده موضوع Mahsa_rad
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 208
  • کاربران تگ شده هیچ

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

• نویسنده موضوع
بنام خدا

با سلام خدمت تمامی همراهان لست سکند و عاشقان مسافرت،بنده بعد از سفر به چند کشور خارجی و نوشتن دو سفرنامه باکو و شهر وان ترکیه برای لست سکند،یک روز که تو شهر خودم یعنی همدان رفته بودم آبشار گنج نامه یهویی به ذهنم رسید ،همدان اینقدر جاهای دیدنی تاریخی و طبیعی داره چرا شهر خودم رو برای هموطنان عزیزم معرفی نکنم تا کسانی که قصد دارن به این شهر زیبا مسافرت کنند اطلاعات کافی در مورد گشت و گذار در این شهر رو داشته باشند،بنابراین تصمیم گرفتم برنامه گشت شهری کامل شهر همدان رو در اواخر شهریورماه پیاده کنم،روز بیست و پنجم شهریور ماه روزی بود که من تصمیم گرفتم به همراه پسر کوچکم رادین که چهار سالشه و اونم عاشق سفر هست ،صبح همدان گردی ما شروع بشه،بعد از خوردن صبحانه کامل در منزل به طرف مرکز...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Mahsa_rad

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

• نویسنده موضوع
پس از دیدن از این مجموعه تاریخی ،مقصد بعدی من رفتن به گنبد علویان بود،این گنبد هم در نزدیکی مجموعه هگمتانه قرار داره و پیاده تا اونجا 10دقیقه راه است..در این مجموعه موزه مردم شناسی همدان هم قرار داره که خیلی جالب بود،بلیط ورودی سه هزار تومان هست.

پس از دیدن این مجموعه تاریخی ،پسرم احساس خستگی میکرد بنابراین یک تاکسی گرفتم به مقصد پارکینگی که ماشینمو اونجا پارک کرده بودم،بقیه مکانهای دیدنی نیاز به خودرو داشت ،این جاهایی که من رفتم در قسمت مرکزی و قدیمی شهر بود و همگی رو با کمی پیاده روی میتونید ببینید.

ماشینمو برداشتم و مکان بعدی ،آرامگاه باباطاهر همدانی بود،آرامگاه باباطاهر در داخل یک میدانی به همین نام و بر بالای تپه ای کوچک قرار دارد.

بلیط ورودی 3000تومان هست.

پس از دیدن از آرامگاه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Mahsa_rad