مقابله با ریزش و سفیدی مو با کمک طب سنتی!

REZA_M

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
عضویت
3/26/17
ارسال ها
239
لایک ها
2,931
امتیاز
13,713
محل سکونت
اصفهان
وب سایت
www.forum.1roman.ir
#1
مقابله با ریزش و سفیدی مو با کمک طب سنتی!

مقابله با ریزش و سفیدی مو , تقویت معده و کبد می‌تواند از ریزش مو و سفید شدن موها جلوگیری کند البته ضمادهای مالیدنی بر سر نیز کمک‌کننده است و موجب سفت شدن ریشه موها و رفع غلظت در آن ناحیه می‌شود.

مقابله با ریزش و سفیدی مو
مقابله با ریزش و سفیدی مو , برخی روش های درمانی خانگی می توانند باعث متوقف شدن ریزش موی ما شوند. گاهی اوقات ضعف سیستم گوارشی و کبدی عامل ریزش و سفیدی مو می شود.در ادامه برخی از راهکارهای طب سنتی را برای مقابله با ریزش و سفیدی مو در اختیارتان قرار خواهیم داد.
مقابله با ریزش مو و سفیدی مو
ترکیب حنا, وسمه, روغن کنجد و زرده تخم‌مرغ محلی می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند و موهای سفید را نیز سیاه می‌کند که در ادامه نحوه ساخت این ضماد آموزش داده شده است.
روشهای مقابله با ریزش و سفیدی مو
برای رفع سفیدی و ریزش مو در طب سنتی نسخه‌های فراوان وجود دارد البته باید دانست کهریزش و سفید شدن مو به‌دلیل اختلال در اعضای داخلی بدن نیز ایجاد می‌شود.
تقویت معده و کبد می‌تواند از ریزش مو و سفید شدن موها جلوگیری کند البته ضمادهای مالیدنی بر سر نیز کمک‌کننده است و موجب سفت شدن ریشه موها و رفع غلظت در آن ناحیه می‌شود.
همچنین بخوانید : رونمایی از سان‌سیلک جدید
ضماد رفع سفیدی و ریزش مو
یک قاشق مرباخوری حنا همراه با نصف قاشق مرباخوری وسمه(باید دانست که همیشه مقدار وسمه نصف مقدار حنا است)همراه با یک عدد زرده تخم‌‌مرغ (ترجیحاً تخم‌مرغ محلی) مخلوط کنید،سپس روغن کنجد را آرام آرام به ضماد کف سر اضافه شود تا مانند ماست روان و شل شود.
این مقدار ضماد فقط برای کف سر کافی است البته می‌توان این مقدار را تا ۱۰ برابر افزایش داد و برای کل سر استفاده کرد.
ضماد را به کف سر زده و ماساژ داده شود؛ حداقل ۲ ساعت باید سر را با کلاه یا روسریکه کف سر و موها با محیط بیرون تماس نداشته باشد، پوشاند.
انجام چنین عملی بر کف سر و استفاده از ضماد حنا, وسمه و روغن کنجد با زرده تخم‌مرغ حداقل باید ۴۰ شب انجام شود تا درمان کامل شود‌، نکته مهم و اولیه اینست که باید از غذاها و سبک زندگی مطابق مزاج استفاده کرد تا این درمان بیشترین اثر را داشته باشد.
تسنیم
 

Similar threads

بالا