عوارض تاتو کردن ل**ب ها چیست؟!

REZA_M

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
عضویت
3/26/17
ارسال ها
239
لایک ها
2,931
امتیاز
13,713
محل سکونت
اصفهان
وب سایت
www.forum.1roman.ir
#1
عوارض تاتو کردن ل**ب ها چیست؟!

عوارض تاتو کردن ل**ب ها , عفونت یکی دیگر از عوارض خطرناک تاتو است به‌طوری که اگر تاتو در محیطی غیر استریل و با وسایل غیر بهداشتی انجام شود می‌تواند بیماری‌های عفونی و انتقال آن را در پی داشته باشد.

عوارض تاتو کردن ل**ب ها
عوارض تاتو کردن ل**ب ها , یک پزشک عمومی با بیان اینکه پدیده تاتو طی سال‌های اخیر تغییر ماهیت داده است در خصوص عوارض این پدیده توضیحاتی را ارائه کرد. عباسی پزشک عمومی اظهار داشت: در گذشته تاتو برای نشان دادن تمایلات مذهبی و یا فرقه‌ای فرد انجام می‌شد اما امروزه از تاتو برای این کار کمتر استفاده می‌شود با گذشت زمان این پدیده با تغییراتی مواجه شده است افراد در جهت زیبایی اقدام به تاتوی روی خط ل**ب ، تاتوی خط چشم و تاتوی ابرو می‌کنند.

خطر و عوارض تاتو کردن ل**ب ها
وی افزود: باید توجه داشت که انجام این کار از عوارضی برخوردار است که متاسفانه بسیاری از افراد جامعه بدون توجه به به مضرات آن اقدام به این کار می‌کنند.
عباسی تصریح کرد:حس پشیمانی فرد بعد از انجام تاتو از طرح ایجاد شده و ماندگاری آن برای همیشه یکی از معضلاتی است که افراد پس از انجام تاتو با آن مواجه می‌شوند.
این پزشک عمومی با بیان اینکه آلرژی یکی دیگر از عوارض این پدیده است گفت:قرمزی و خارش پوست که بلافاصله بعد از انجام تاتو ایجاد می‌شود و یا حتی ممکن استسالها بعد ایجاد شود از جمله عوارض این پدیده بشمار می‌رود.
همچنین بخوانید : پوست شاداب‌تری داشته باشید
خطرات و عوارض تاتو کردن ل**ب ها
وی افزود:عفونت یکی دیگر از عوارض خطرناک تاتو است به‌طوری که اگر تاتو در محیطی غیر استریل و با وسایل غیر بهداشتی انجام شود می‌تواند بیماری‌های عفونی و انتقال آن را در پی داشته باشد، که از جمله این بیماری‌ها می‌توان بیماری خطرناک ایدز که از طریق ویروس HIV منتقل می شود را نام برد.
عباسی در خصوص تاتوی ل**ب توضیح داد:ل**ب بافت حساسی است و احتمال بروز آلرژی در این بافت بیشتر بوده و علاوه براین به دلیل استفاده از رنگ قرمز احتمال بروز آلرژی در این بافت افزایش پیدا می‌کند.
این پزشک زیبایی با بیان اینکه امروزه در اکثر آرایشگاه‌ها تاتو را انجام می‌دهند گفت:به‌طور کلی تاتو یک پروسیجر آسیب زا به پوست و بدن بوده و تحریک کننده استو به‌صورت کلی پزشکان آن را تایید نمی‌کنند حال اگر این امر در شرایط غیر استریلو آلوده هم انجام شود عوارض بیشتری به همراه دارد.
تاتو در سال‌های اخیر به‌صورت چشم‌گیری در بین جوانان و بانوان رواج یافته است و بسیاری از این افراد بدون توجه به عوارض جبران ناپذیر این پدیده اقدام به انجام آن می‌کنند.
سلامانه
 

Similar threads

بالا