نقد دلنوشته نقد دلنوشته‌ی سهم من از او | ماه راد کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع G.ASADI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 216
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

G.ASADI

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
41,124
امتیازها
60,573
مدال‌ها
24
سطح
38

• نویسنده موضوع
•|• بسم الله الرحمن الرحیم •|•
باعرض سلام.
باتشکر از نقد پذیری شما نویسنده‌ی عزیز
لازم به ذکر است که:
پس از نقد، روی دلنوشته‌ی شما نظارت خواهد شد و در صورت عدم توجه به حرف‌ها و راهنمایی‌های منتقد، با درخواست‌های نقد بعدی شما، موافقت نخواهد شد!
نقدها در کمال انصاف بوده و منتقد فرد وارد به مباحث ادبی‌ست؛ و از بابت صحت نقد و راهنمایی ِ منتقد، نگرانی‌ای نداشته باشید.
نقدپذیر باشید و در برابر نقد خود، جبهه نگیرید. چرا که تمام تلـاش ما در جهت پیشرفت نویسنده‌هاست.
[COLOR=rgb(0, 0...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : G.ASADI

AYDA HOSSINY

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/5/19
ارسالی‌ها
748
پسندها
39,021
امتیازها
58,773
مدال‌ها
22
سطح
33

نام دلنوشته:
نام دل نوشته‌ی شما یعنی" سهم من از او" نامی جمله وار بود که در ان ضمیر‌های"من" و "او" و همچنین کلمه‌ی "سهم" خودنمایی می‌کردند. این نام ابتدا به خواننده حس عشق را منتقل می کند و سهم یک عاشق از معشوق تفکریست که با خواندن این نام ناخوداگاه در ذهن انسان شکل می گیرد اما استفاده از ضمیر "او" به جای "تو" می تواند حس دور بودن را القا کند و گذری هم به محتوای غمگین داشته باشد و این ارتباط صحیح است زیرا محتوای دل نوشته‌ی شما نیز راجب دختری است که عاشق پدرش است اما پدرش از او دوری می کند و این موضوع دل نوشته‌ای عاشقانه و غمگین را رغم زده است. این نام به نسبت تکراری بود. نام‌های مشابه زیادی از این ترکیب هستند در میان دل نوشته‌ها و همچنین این نام تکراری قابلیت جذب مخاطب را نیز نداشت. سطح...

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : AYDA HOSSINY

G.ASADI

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
41,124
امتیازها
60,573
مدال‌ها
24
سطح
38

• نویسنده موضوع

دلنوشته سهم من از او
منتقد:
Niloo.j ♡~sweetheart

نام دلنوشته:
نام این دلنوشته یک نام ترکیبی ایست. نام این دلنوشته یک ترکیب ساده از چند کلمه ساده است.
در نامگذاری این دلنوشته نویسنده سعی کرده است با این چند کلمه ساده معنی و خواست خود را از نوشتن این دلنوشته نشان دهد که قابل تحسین است اما این ترکیب یک ترکیب تکراری و کلیشه‌ای است.
در نتیجه مخاطب با دیدن این اسم ممکن است جذب نشود و دلنوشته را تکراری بداند و نخواند.
نویسنده عزیز اسم در جذب مخاطب نقش زیادی دارد.
گاهی یک نام ساده طوری مخاطب را جذب می‌کند ولی همین کار را ترکیب چندین کلمه خاص‌طور مخاطب را نمی‌تواند جذب...

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

دلنوشته سهم من از او
منتقد:
Niloo.j ♡~sweetheart

نام دلنوشته:
نام این دلنوشته یک نام ترکیبی ایست. نام این دلنوشته یک ترکیب ساده از چند کلمه ساده است.
در نامگذاری این دلنوشته نویسنده سعی کرده است با این چند کلمه ساده معنی و خواست خود را از نوشتن این دلنوشته نشان دهد که قابل تحسین است اما این ترکیب یک ترکیب تکراری و کلیشه‌ای است.
در نتیجه مخاطب با دیدن این اسم ممکن است جذب نشود و دلنوشته را تکراری بداند و نخواند.
نویسنده عزیز اسم در جذب مخاطب نقش زیادی دارد.
گاهی یک نام ساده طوری مخاطب را جذب می‌کند ولی همین کار...

امضا : Mahsa_rad

G.ASADI

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
41,124
امتیازها
60,573
مدال‌ها
24
سطح
38

• نویسنده موضوع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.