کودک ۵ زبان عشق در تربیت کودکان

• نویسنده موضوع A.Hamzeh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 137
  • کاربران تگ شده هیچ

A.Hamzeh

معلم انجمن
معلم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
2,342
پسندها
27,581
امتیازها
51,373
مدال‌ها
35
سطح
28

• نویسنده موضوع

پدران و مادران با کشف زبان عشق فرزندشان ، نیازها و خواسته های او را از یکدیگر تفکیک نموده و به کودک کمک می کنند تا راه های موثر و قابل قبول برآورده شدن خواسته ها و رفع نیازها را فرا گیرد .​

امضا : A.Hamzeh

A.Hamzeh

معلم انجمن
معلم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
2,342
پسندها
27,581
امتیازها
51,373
مدال‌ها
35
سطح
28

• نویسنده موضوع
اغلب ما با این پیام ها بزرگ شده ایم : دوستت دارم اگر نمره ی بیست بگیری . دوستت دارم اگر دیپلمت را با موفقیت کامل بگیری ، دوست دارم مردم بگویند پسرش دکتر یا مهندس شده و به این ترتیب اندک اندک یاد می گیریم که با رفتار خوب محبت بخریم جایزه بگیریم و به هدف های کوتاه مدت برسیم . بعد هم با فردی ازدواج می کنیم که می گوید : دوستت دارم اگر به پدر و مادرم احترام بگذاری ، دوستت دارم اگر امشب برادرم را دعوت کنی و ...
خوشبختانه در هزاره سوم یک نهضت انقلابی در تربیت کودکان آغاز شده و این باورهای نادرست را به چالش کشانده است . در این شرایط والدین آگاه تلاش می کنند با غنی تر کردن دانش خود و ابراز محبت بدون قید و شرط ، عشق خود را طوری به کودکان نشان دهند که آن ها بتوانند آن را احساس کنند . آن ها سعی می...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

A.Hamzeh

معلم انجمن
معلم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
2,342
پسندها
27,581
امتیازها
51,373
مدال‌ها
35
سطح
28

• نویسنده موضوع
پدران و مادرانی که عاشق فرزندان شان هستند و این عشق را به آن ها ابراز می کنند نیازی نمی بینند که به شیوه هایی نظیر اعطای جایزه ، تنبیه ، توبیخ و یا تهدید متوسل شوند . آن ها هر تغییری را که می خواهند در فرزندان شان ایجاد کنند همواره در این اندیشه اند که ابتدا آن تغییرات را به طور کامل در خودشان بوجود آورند . در چنین حالتی کودکان رفتار صحیح والدین خود را مشاهده نموده و آن را به جزئی از رفتار پایدار خود تبدیل می کنند.
کتاب "5 زبان عشق در تربیت کودکان "با موضوع ارتباط با کودکان از دیدگاه روان‌شناسی ،با روشی انقلابی ، ساده و علمی تحت عنوان پنج زبان اصلی عشق در تربیت کودکان ،آموزش های لازم را به والدین برای تربیت و ارتباط صحیح با کودک ارائه داده است.

هر کودکی یک زبان عشق دارد و از آن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

عقب
بالا