گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان مبارزان رعد | ماهیار کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Zahra.D_T
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 325
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Zahra.D_T

کاربر انجمن
تدوینگر ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
12/9/20
ارسالی‌ها
1,500
پسندها
20,766
امتیازها
43,073
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
نام رمان: مبارزان رعد
نویسنده: ماهیار
ژانر: #تریلر #فانتزی
خلاصه: آوازه‌ای در هوا طنین خواهد افکند، لحظه‌ای سکوت... و بعد لرزه آسمان و زمین! غرشی که ترس را در دل دشمنان زنده خواهد کرد؛ زمانی که لیاقتش را به جهانیان ثابت کند... آنگاه نه نفرین، نه خرناس و نه صدای چنگال‌های شیطان بر روی گوشت پاره شده انسان‌ها، ترس نخواهد داشت!
لبخند خواهند زد و شنیدن صدای فریاد آسمان، اطمینانی خواهد شد برای زندگی کردن.
مبارزی پدید آمده از جنس رعد و تجسمی از اعتماد! آنان برای ادامه بقای ایمان خواهند جنگید.
رعدمرگ
مبارزان رعد
«جلد دوم»

مبارزان رعد
لطفاً نظراتتون رو...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

Donald

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/12/20
ارسالی‌ها
197
پسندها
5,952
امتیازها
21,263
مدال‌ها
11
سطح
12

خب اولین چیزی که منو جذب کرد اسمش بود، اسم مبارزان رعد خیلی قشنگ از دور زار میزد که یک رمان فانتزی و خفن هست، و منم عاشق ژانر فانتزی هستم.
از وقتی که رمان رو دنبال کردم واقعا همه نقاطی که یک رمان رو تحسین برانگیز میکنه رو داشت، پایان خیلی از پارت ها به نحوی بود که سطح کنجکاوی رو به بینهایت میرسوند، و دو موضوع خیلی خیلی زیبا در این رمان اولی اینکه شخصیت اصلی نماز میخوند، آشنایی کامل با خدا داشت و مطمئنم هیچ کدوم از رمان های فانتزی این قابیلت رو نداشتن، و اینکه با سایر رمان های نویسنده ارتباط داشت اینم عالی بود واقعا .
از اونجایی که رمان چند جلدی هست فک نکنم از اون پایان های خوش توی این جلد دوم داشته باشه، احتمال میدم طی یک اتفاق یا یک مبارزه کریس فراموشی بگیره و توی یک بعد یه جای دور از...

امضا : Donald

Zahra.D_T

کاربر انجمن
تدوینگر ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
12/9/20
ارسالی‌ها
1,500
پسندها
20,766
امتیازها
43,073
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
خب اولین چیزی که منو جذب کرد اسمش بود، اسم مبارزان رعد خیلی قشنگ از دور زار میزد که یک رمان فانتزی و خفن هست، و منم عاشق ژانر فانتزی هستم.
از وقتی که رمان رو دنبال کردم واقعا همه نقاطی که یک رمان رو تحسین برانگیز میکنه رو داشت، پایان خیلی از پارت ها به نحوی بود که سطح کنجکاوی رو به بینهایت میرسوند، و دو موضوع خیلی خیلی زیبا در این رمان اولی اینکه شخصیت اصلی نماز میخوند، آشنایی کامل با خدا داشت و مطمئنم هیچ کدوم از رمان های فانتزی این قابیلت رو نداشتن، و اینکه با سایر رمان های نویسنده ارتباط داشت اینم عالی بود واقعا .
از اونجایی که رمان چند جلدی هست فک نکنم از اون پایان های خوش توی این جلد دوم داشته باشه، احتمال میدم طی یک اتفاق یا یک مبارزه...

D.S.R

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
14/7/20
ارسالی‌ها
928
پسندها
13,168
امتیازها
34,373
مدال‌ها
16
سطح
19

از اونجایی که نظر من خیلی مهمه تشریف فرما شدم نظراتمو ارائه بدم :sun-bespectacled:
رمانم که اصلا به مناسبت تولده منه :687:
برای همییین میکشمت اگه بخوای یه وقت ننویسیش
درباره ی اسمش که حرفی از جذب کردن نمیتونم بزنم چون دوستان یه راست لینکو دادن اصلا ندیدم اسمش چیه که بخوام بگم جذبم کرد یا نه ولی اگه بخوام کلی بهش نگاه کنم چون ترکیب مبارزان و رعد یه ترکیبه جالب و باحاله پس قطعا اگه میدیدمش جذبم میکرد
درباره ی شخصیتات که خب کلا با جلد اول فرق دارن ولی چه کنم :/ آدمن دیگه تغییر میکنن حتی اگه جاودانه باشن و مثل این فیلما نور واسه من از چشمشون بیرون بزنه :////
و بسیییی تخیلتو تحسین میکنم! اصلا اون ساعت و لباس و خونه و شهر و تخت و وسایلاشون کشته منو
کریسو که کلا اون اول داستان گم...

امضا : D.S.R

Zahra.D_T

کاربر انجمن
تدوینگر ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
12/9/20
ارسالی‌ها
1,500
پسندها
20,766
امتیازها
43,073
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
از اونجایی که نظر من خیلی مهمه تشریف فرما شدم نظراتمو ارائه بدم :sun-bespectacled:
رمانم که اصلا به مناسبت تولده منه :687:
برای همییین میکشمت اگه بخوای یه وقت ننویسیش
درباره ی اسمش که حرفی از جذب کردن نمیتونم بزنم چون دوستان یه راست لینکو دادن اصلا ندیدم اسمش چیه که بخوام بگم جذبم کرد یا نه ولی اگه بخوام کلی بهش نگاه کنم چون ترکیب مبارزان و رعد یه ترکیبه جالب و باحاله پس قطعا اگه میدیدمش جذبم میکرد
درباره ی شخصیتات که خب کلا با جلد اول فرق دارن ولی چه کنم :/ آدمن دیگه تغییر میکنن حتی اگه جاودانه باشن و مثل این فیلما نور واسه من از چشمشون بیرون بزنه :////
و بسیییی تخیلتو تحسین میکنم! اصلا اون ساعت و لباس و خونه و شهر و تخت و...

آخرین ویرایش

یلدا ماه

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/5/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

سلام
موضوع رمان بسیار منو جذب کرد و همینطور اسمش «« مبارزان رعد»» موضوع جالبی برای من داشت
اصلا آبکی نبود
جمله بندی محکم و دلنشین و همین طور مرموز
قلمتون همیشه سبز

Zahra.D_T

کاربر انجمن
تدوینگر ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
12/9/20
ارسالی‌ها
1,500
پسندها
20,766
امتیازها
43,073
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام
موضوع رمان بسیار منو جذب کرد و همینطور اسمش «« مبارزان رعد»» موضوع جالبی برای من داشت
اصلا آبکی نبود
جمله بندی محکم و دلنشین و همین طور مرموز
قلمتون همیشه سبز
سلام
تشکر از نظرتون و وقتی که برای مطالعه گذاشتید :402:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.