می خواید بفهمید کند هوشید یا باهوش؟زود باشید !بیاید جواب بدین!!

• نویسنده موضوع 80fia
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 37
  • بازدیدها 1,777
  • کاربران تگ شده هیچ

Mohammad.r

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/5/18
ارسالی‌ها
51
پسندها
1,047
امتیازها
11,273
مدال‌ها
1
سطح
0

آفرین بهتون تبریک میگم شما 99%سوالات درست جواب دادید شما جز افراد باهوش حساب میشید
در سوالات بعدی ما را همراهی کنید ممنون از همراهیتون!:)
هخخخخخخخخخخخ

80fia

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/5/18
ارسالی‌ها
17
پسندها
689
امتیازها
5,213
سطح
0

• نویسنده موضوع
بچه ها اینجا جای بحث نیستا!!!!!:) :)

BELLONA

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
198
پسندها
5,754
امتیازها
21,583
مدال‌ها
11
سطح
11

1. پدر و پسری را که در حادثه رانندگی مجروح شده بودند، به بیمارستان می‌برند.پدر در راه بیمارستان فوت می‌کند ولی پسر را به اتاق عمل می‌برند. پس از مدتی دکتر می‌گوید من نمی‌توانم این شخص را عمل کنم، به علت اینکه او پسر من است.آیا به نظر شما این داستان می‌تواند صحت داشته باشد؟اره ..یارو مامان پسره بوده
  2. یک فروند هواپیما در مرز آمریکا و کانادا سقوط می‌کند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن می‌کنند؟بازمانده که دفن نمیکنن
  3. اگر چهار تخم‌مرغ، آرد، وانیل، شکر، نمک و بیکینگ پودر را با همدیگر مخلوط کنید، آیا کیک خواهید داشت؟نه ..
  4. آیا امکان دارد که یک اختراع قدیمی‌قادر باشد که پشت دیوار را به ما نشان دهد؟شاید ..بله
  5. یک...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : BELLONA

80fia

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/5/18
ارسالی‌ها
17
پسندها
689
امتیازها
5,213
سطح
0

• نویسنده موضوع
  1. پدر و پسری را که در حادثه رانندگی مجروح شده بودند، به بیمارستان می‌برند.پدر در راه بیمارستان فوت می‌کند ولی پسر را به اتاق عمل می‌برند. پس از مدتی دکتر می‌گوید من نمی‌توانم این شخص را عمل کنم، به علت اینکه او پسر من است.آیا به نظر شما این داستان می‌تواند صحت داشته باشد؟اره ..یارو مامان پسره بوده
  2. یک فروند هواپیما در مرز آمریکا و کانادا سقوط می‌کند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن می‌کنند؟بازمانده که دفن نمیکنن
  3. اگر چهار تخم‌مرغ، آرد، وانیل، شکر، نمک و بیکینگ پودر را با همدیگر مخلوط کنید، آیا کیک خواهید داشت؟نه ..
  4. آیا امکان دارد که یک اختراع قدیمی‌قادر باشد که پشت دیوار را به...

atna.vtndst

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/5/18
ارسالی‌ها
325
پسندها
979
امتیازها
10,773
مدال‌ها
3
سطح
0

ی چیزی فقط:|
اون تیکه گرگه..گرگ غرش نمیکنه ک:|زوزه میکشه

امضا : atna.vtndst

april

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
13/6/18
ارسالی‌ها
57
پسندها
2,565
امتیازها
13,813
سطح
0

سه تا شو شک داشتم.....

امضا : april

Tannaz

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
15/6/18
ارسالی‌ها
516
پسندها
12,076
امتیازها
35,373
مدال‌ها
2
سطح
0

سوالات زیر رو جواب بدید تا بهتون بگم چقدر باهوش هستید!!
مشاهده فایل‌پیوست 10386مجموعه سوالات هوش :
  1. پدر و پسری را که در حادثه رانندگی مجروح شده بودند، به بیمارستان می‌برند.پدر در راه بیمارستان فوت می‌کند ولی پسر را به اتاق عمل می‌برند. پس از مدتی دکتر می‌گوید من نمی‌توانم این شخص را عمل کنم، به علت اینکه او پسر من است.آیا به نظر شما این داستان می‌تواند صحت داشته باشد؟نه چون كدوم پدري همچين حرفي ميزنه چون پسرمه نمي تونم عملش كنم
  2. یک فروند هواپیما در مرز آمریکا و کانادا سقوط می‌کند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن می‌کنند؟هواپيما سقوط كرده احتمالا جسدي نمونده ولي برميگرد به...

امضا : Tannaz
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M. Sh

Tannaz

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
15/6/18
ارسالی‌ها
516
پسندها
12,076
امتیازها
35,373
مدال‌ها
2
سطح
0

البته امكانش صفر درست باشن خخخخ

امضا : Tannaz
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M. Sh

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

1. پدر و پسری را که در حادثه رانندگی مجروح شده بودند، به بیمارستان می‌برند.پدر در راه بیمارستان فوت می‌کند ولی پسر را به اتاق عمل می‌برند. پس از مدتی دکتر می‌گوید من نمی‌توانم این شخص را عمل کنم، به علت اینکه او پسر من است.آیا به نظر شما این داستان می‌تواند صحت داشته باشد؟بله مامانش دکتره بوده
  2. یک فروند هواپیما در مرز آمریکا و کانادا سقوط می‌کند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن می‌کنند؟هیچکدوم افراد زندن
  3. اگر چهار تخم‌مرغ، آرد، وانیل، شکر، نمک و بیکینگ پودر را با همدیگر مخلوط کنید، آیا کیک خواهید داشت؟خیر
  4. آیا امکان دارد که یک اختراع قدیمی‌قادر باشد که پشت دیوار را به ما نشان دهد؟بله پنجره
  5. یک شترمرغ تصمیم می‌گیرد که به وطنش بازگردد.چه موقع برای پرواز او به جنوب...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M. Sh

Osenwt

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
28/6/18
ارسالی‌ها
1,145
پسندها
18,717
امتیازها
55,873
مدال‌ها
25
سطح
29

سوالات زیر رو جواب بدید تا بهتون بگم چقدر باهوش هستید!!
مشاهده فایل‌پیوست 10386مجموعه سوالات هوش :
  1. پدر و پسری را که در حادثه رانندگی مجروح شده بودند، به بیمارستان می‌برند.پدر در راه بیمارستان فوت می‌کند ولی پسر را به اتاق عمل می‌برند. پس از مدتی دکتر می‌گوید من نمی‌توانم این شخص را عمل کنم، به علت اینکه او پسر من است.آیا به نظر شما این داستان می‌تواند صحت داشته باشد؟مادرشه جینگ
  2. یک فروند هواپیما در مرز آمریکا و کانادا سقوط می‌کند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن می‌کنند؟ بازماندم مگه دفن میکنن؟
  3. اگر چهار تخم‌مرغ، آرد، وانیل، شکر، نمک و بیکینگ پودر را با همدیگر مخلوط کنید، آیا کیک خواهید داشت؟ :/ نچ هنو...

امضا : Osenwt
عقب
بالا