مصاحبه به عقب برگردم سراغ ورزش نمی‌روم!/ محمدعلی کلی،الگوی طوفان

• نویسنده موضوع ZahraCore
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 145
  • کاربران تگ شده هیچ

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، طوفان شریفی بوکسور جوان زنجانی از سن 10 سالگی وارد دنیای ورزش شده و از 10 سال قبل بوکس را به عنوان رشته حرفه‌ای دنبال می‌کند.

با توجه به اینکه در استان زنجان بوکس ورزشکار مطرحی نداشته است، طوفان شریفی پرچمدار این رشته محسوب می‌شود و در مدت 10 سال گذشته درخشش خوبی در این رشته در میادین مختلف داشته است.

طوفان شریفی پیش از در مسابقات آسیایی و جهانی حضور داشته و یکی از بوکسورهای مطرح ایران محسوب می‌شود.

کسب ۲ مدال انتخابی در تیم دانشجویان، ۲ مدال طلای بزرگسالان، شرکت در تورنمنت مجارستان، شرکت در تورنمنت احمد کومرت ترکیه و کسب مدال نقره، شرکت در مسابقات بوکس گزینشی المپیک در قاره آسیا از عناوینی است که طوفان شریفی کسب کرده است.

طوفان شریفی درباره ورزش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] briska

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
شما یکی از ورزشکاران مطرح بوکس استان و کشور هستید، به نظر شما بحث اقتصادی در ورزش چگونه است؟

ببینید، اصلا نباید اقتصاد را در ورزش دخیل بدانیم، چون اسپانسری نیست که بتوان روی آن حساب کرد.

شما فکر کنید؛ بوکس شهری مثل زنجان ضعیف است، ولی من سال‎ها تلاش کردم تا از همین استان در بوکس موفق شوم، ولی اسپانسر ندارم.

یعنی با این حجم افتخارات کسی از شما حمایت نکرده است؟

نخیر، حمایتی وجود ندارد، یعنی با اینکه من از شهری مثل زنجان رشد کرده و در بوکس به موفقیت‌های بسیاری رسیدم، هیچ حامی نداشتم و خیلی عادی برخورد شد.
البته تنها وضعیت من شریفی اینطور نیست و اکثر ورزشکاران همین شرایط را دارند، یعنی کلا بودجه تربیت‌بدنی استان به حدی کم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] briska

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
با همه مشکلاتی که گفتید، آیا اگر زمان به عقب برگردد، ورزش بوکس را دنبال می‌کنید؟

واقعیت را اگر بخواهید خیر، البته من با علاقه وارد بوکس شدم، اما مشکلات آنقدر زیاد است که اگر من به چندین سال قبل برگردم دیگر ورزش حرفه‌ای را دنبال نمی‌کنم.

در واقع حضور در مسابقات و ورزش کردن، عین ق*م*ا*ر است و گاها با وجود تلاش‍های بسیار ورزشکار به مدال دست پیدا نمی‌کند.

«نصرالله سائلی» رئیس هیأت بوکس استان زنجان نیز درباره وضعیت جایگاه بوکس استان زنجان می‌گوید: استان زنجان جایگاه خوبی در بوکس کسب کرده است و در حال حاضر زنجان رتبه 9 کشوری را در بین 33 استان دارد.

یعنی به غیر از آقای شریفی ورزشکاران مطرح دیگری هم داریم؟

بله همینطور است، برنامه...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
در مورد مشکلات بوکس هم می‌فرمایید؟

ببینید امروز مشکلات اصلی ما یک سالن است که در اختیار ستاد کروناست و هنوز تحویل نداده است، هر چند طبق قرارداد ورزش و جوانان این سالن باید در اختیار هیأت می‌بود و هیأت باید آن را در اوایل 99 تحویل می‌گرفت، اما چون یکی از سالن های مادران و کودکان است در اختیار ستاد کروناست.

البته نامه‌نگاری بسیاری از طرف ورزش و جوانان برای تحویل گرفتن این سالن انجام شده است، ولی تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم که امیدواریم هر چه زودتر این امر محقق شود، چون در آن صورت می‌توانیم، رینگ‌های بیشتری اضافه کنیم و تمرینات بیشتری داشته باشیم.

البته سالن‌های بخش خصوصی نیز فعال است ولی خودمان خانه بوکس داریم که قصد داریم آن را فعال کنیم...

عقب
بالا