در تیم ملی بوکس هیچ بار فنی به ما اضافه نشد/ مجبورم به خاطر بی‌توجهی‌ها از ایران بروم/ رئیس فدراسیون فقط به‌دنبال پول درآوردن است!

• نویسنده موضوع ZahraCore
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 157
  • کاربران تگ شده هیچ

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
دارنده نشان برنز مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ۶ سال عضو تیم ملی بوکس ایران بودم اما الان دو سال است که خانه‌نشین شدم و حالا در اوج جوانی و پختگی می‌گویند دوره من تمام شده است.
در تیم ملی بوکس هیچ بار فنی به ما اضافه نشد/ مجبورم به خاطر بی‌توجهی‌ها از ایران بروم/ رئیس فدراسیون فقط به‌دنبال پول درآوردن است!

سجاد کاظم‌زاده ملی‌پوش بوکس ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، درباره حضورش در تیم ملی بوکس ایران گفت: بیشتر از دو سال است که از تیم ملی بی‌خبرم و من را به‌ اردوی تیم ملی دعوت نمی‌کنند. پس از اینکه در سال ۹۶ در بازی‌های آسیایی به مدال رسیدیم هیچ حمایتی از من نکرده‌اند و متأسفانه من را به حال خودم رها کردم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر

یک زمانی پدیده بوکس بودم اما الان انگار نه انگار

دارنده نشان برنز مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: یک زمان من پدیده و سوگلی بوکس ایران بودم و در تمامی انتخابی‌ها پیروز می‌شدم و حق خودم را می‌گرفتم. حتی زمانی که احدی سرمربی تیم ملی بود، در تمامی انتخابی‌ها پیروز می‌شدم و سرمربی تیم می‌گفت تو تمام انتخابی را پیروز شدی و حقت است که در اردوی تیم ملی باشد! اما الان وضعیتم این است. من بدون پارتی به بوکس آمدم و در تمامی این سال‌ها زحمات زیادی هم کشیدم اما متأسفانه کادر فنی و فدراسیون من را نمی‌بینند. استکی سرمربی تیم ملی می‌گوید همان سجاد سابق باش تا تو را دوباره بپذیرم. من می‌خواهم به او بگویم آقای استکی اگر من الان پیشرفتی نکرده‌ام و به قول شما همان سجاد سابق...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر

به لحاظ فنی در تیم ملی هیچ چیزی به ما اضافه نشد

ملی‌پوش سابق تیم ملی بوکس گفت: من ۶ سال در تیم ملی بودم اما الان طوری شده که انگار آن‌ها سجاد کاظم‌زاده را نمی‌شناسند. رئیس فدراسیون هم تنها به دنبال پول درآوردن است و به خیلی از مسائل اهمیت نمی‌دهد. وضعیت ما نسبت به گذشته بهتر نشده که بدتر هم شده است. من مدت‌هاست که خانه‌نشین شدم و به‌عنوان کسی که ۶ سال در تیم ملی بوده کمترین بی‌توجهی‌ را به من می‌کنند. در این مدت تنها برای خودم تمرین کردم و به غیر از پدر و مادرم، مسئولان ورزش و فدراسیون بوکس هیچ توجهی به من نکرده‌اند. امثال من یا هر ورزشکار دیگری اگر با این شرایط از ایران برود و برای کشور دیگری افتخارآفرینی کند حق دارند. من دلم می‌خواهد برای وطن خودم...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,084
پسندها
13,129
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر

در تیم ملی افراد منتخب سرمربی جای دارند

دارنده نشان برنز مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: برای هر ورزشکار افتخار است که پرچم کشورش را در عرصه بین‌المللی به اهتزاز درآورد. من هم دوست دارم برای ایران افتخارآفرینی کنم. با ۲۷ سال سن و پختگی که در این سال‌ها به دست آورده‌ام قطعاً می‌توانم نتیجه بگیرم. اما متأسفانه امثال من را حمایت نمی‌کنند و تنها راهی که جلوی پای ما می‌گذارند رفتن از ایران و افتخارآفرینی برای کشور دیگری است. ای کاش مسئولان این صحبت‌ها را جدی بگیرند و کاری برای کاظم‌زاده و امثال من انجام دهند. متأسفانه در تیم ملی افرادی که منتخب کادر فنی هستند جای دارند و افرادی مثل من باید در اوج جوانی و پختگی خانه‌نشین شوند. برای هر ورزشکار افتخار است که پرچم...

عقب
بالا