داروخانه معنوی دعای اعتقاد امام موسی کاظم (ع) به همراه ترجمه و فضیلت ها

• نویسنده موضوع FakhTeh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 864
  • کاربران تگ شده هیچ

FakhTeh

مدیر ارشد + مسئول فنی
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
29/1/20
ارسالی‌ها
3,940
پسندها
41,590
امتیازها
71,672
مدال‌ها
36
سطح
38

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
-بسم‌الله-

دعای اعتقاد امام موسی کاظم (ع)​

دعای اعتقاد, دعای اعتقاد چیست, خواص دعای اعتقاد

آشنایی با دعای اعتقاد
منبع:‌بیتوته

دعای اعتقاد امام موسی کاظم (ع) به همراه ترجمه و فضیلت ها​

دعای اعتقاد یکی از مجرَب ترین دعاها در رفع حاجت و گرفتاری است. این دعا، از زبان امام موسی کاظم آورده شده است. در ادامه با متن کامل و ترجمه ی دعای اعتقاد آشنا می شوید.

امضا : FakhTeh
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MosleM

FakhTeh

مدیر ارشد + مسئول فنی
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
29/1/20
ارسالی‌ها
3,940
پسندها
41,590
امتیازها
71,672
مدال‌ها
36
سطح
38

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل

فضیلت و خواص دعای اعتقاد :​

دعای اعتقاد، از امام موسی کاظم (ع) که برای تقویت اراده و رهایی از سختی ها و مشکلات و گرفتاری ها و طلب حاجت از ایشان روایت شده است و دارای خواص و برکات بسیار عظیمی است و اگر آن را بخوانید از هر گونه شر و پلیدی و بدی حفظ شده و مشکلات زندگی تان هم آسان می شود.
از این رو دعای اعتقاد امام موسی کاظم علیه السلام را سعی کنید همواره خوانده و از خداوند متعال طلب بخشش برای تمام گناهان و مسلمانان دنیا نمائید.
اگر دعای اعتقاد را با تقوا و ایمان قلبی بخوانید و از ته دل از خداوند بخواهید، قطعا به نتیجه می رسید.
این دعای عظیم الشان از حنجره مبارک و مطهر باب الحوائج امام کاظم علیه السلام صادر شده و دارای الفاظ کاملی است و در ذکر معارف است و بسیار دعای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

FakhTeh

مدیر ارشد + مسئول فنی
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
29/1/20
ارسالی‌ها
3,940
پسندها
41,590
امتیازها
71,672
مدال‌ها
36
سطح
38

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل

دعای اعتقاد در کتاب های زیر ذکر شده است :​

۱. بحار الأنوار (چاپ بيروت)، جلد ‏۹۱، صفحه ۳۴۶
۲. مهج الدعوات و منهج العبادات، صفحه ۲۳۲
۳. المصباح كفعمي، صفحه ۲۷۸
۴. البلد الأمين و الدرع الحصين، صفحه ۳۸۶

دعای اعتقاد از امام موسی کاظم, دعای اعتقاد امام کاظم, متن دعای اعتقاد امام موسی کاظم

فضیلت ها و خواص دعای اعتقاد

متن دعای اعتقاد از امام کاظم (ع) به همراه ترجمه :​

بسم الله الرحمن الرحیم
إِلَهِی إِنَّ ذُنُوبِی وَ كَثْرَتَهَا قَدْ غَبَّرَتْ وَجْهِی عِنْدَكَ وَ حَجَبَتْنِی عَنِ اسْتِیهَالِ رَحْمَتِكَ وَ بَاعَدَتْنِی عَنِ اسْتِنْجَازِ مَغْفِرَتِكَ وَ لَوْ لَا...

• Like

FakhTeh

مدیر ارشد + مسئول فنی
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
29/1/20
ارسالی‌ها
3,940
پسندها
41,590
امتیازها
71,672
مدال‌ها
36
سطح
38

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل

ترجمه طبرسی دعای اعتقاد :​

آغاز می كنم به نام خداى بخشنده مهربان.

اى خداى من بدرستى كه گناهان من و بسیارى آنها به تحقیق كه غبار آلوده كرده است روى مرا در نزد تو و مانع شده است مرا از قابلیّت رحمت تو و دور نموده است مرا از بجاى آمدن آمرزش تو و اگر نمی ‏بود چسبیدن من به نعمت هاى تو و دست زدن من به امیدوارى به آنچه وعده نموده ‏اى تو امثال مرا از بسیار ستم ‏كنندگان بر خود و مانندهاى مرا از گناه‏كاران به گفته خود كه فرموده اى بندگان من آن چنانى كه ستم نموده ‏اید بر نفس هاى خود ناامید می شوید از رحمت خداى، به درستى كه خدا مى‏ آمرزد گناهان همه آنها را، به درستى كه خداوند تعالى بسیار آمرزنده و مهربان است و ناامیدان را از رحمت خود ترسانیده‏ اى، پس گفته ‏اى تو و كیست كه ناامید...

• Like

FakhTeh

مدیر ارشد + مسئول فنی
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
29/1/20
ارسالی‌ها
3,940
پسندها
41,590
امتیازها
71,672
مدال‌ها
36
سطح
38

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
و به زبان می گویم و به دل اعتقاد دارم به آنكه تو توئى خدایى كه نیست خدایى مگر تو در حالى كه یگانه و تنهایى. برای تو نیست شریكى و آنكه محمّد (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) بنده تو و فرستاده توست و آنكه على بن ابى طالب (علیه السّلام) كه امیر و سركرده مؤمنان و بزرگ جانشین هاى و میراث برنده علم پیغمبران است و كشنده كافران و پیشواى پرهیزكاران است و هلاك‏ كننده منافقان است و جهادكننده است با جماعتى كه شكننده پیمانند و جمعى كه جور نموده ‏اند و جمعى كه بیرون رونده ‏اند از دین، امام و پیشواى من است و دلیل من است و راه من است به سوى خداى تعالى و راهنماى من است و راه واضح است براى من و آن كسى است كه اعتماد ندارم به كرده ‏هاى خود و هر چند پاكیزه باشند و نمی‏ بینم آنها را نجات دهنده براى من و اگر چه...

• Like

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا