مصـاحبه مصاحبه و گفتگو با هیراد یوسفی خواننده و آهنگساز

• نویسنده موضوع MONTE CRISTO
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 118
  • کاربران تگ شده هیچ

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,728
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
«هیراد یوسفی» فارغ‌التحصیل موسیقی، خواننده، آهنگساز و تنظیم‌کننده، نوازنده تنبک، دف و پیانو است. او فعالیت هنری‌اش را حدود ۲۰ سال پیش به عنوان نوازنده در چندین گروه سنتی آغاز کرد. یوسفی تا به حال ۴ آلبوم به نام های «کویر»، «مترسک ۱ و ۲» و «تقدیر» تولید و چندین و چند تک‌آهنگ به بازار موسیقی عرضه کرده است. گفت‌گویی که می‌خوانید به بهانه فصل جدید فعالیت‌های این هنرمند انجام شده است.

• شما ابتدا موسیقی سنتی کار می‌کردید. چرا سنتی، و چه شد که از آن فضا فاصله گرفتید؟
من با نوازندگی تنبک و دف شروع کردم، پدربزرگم از خواننده‌های قدیمی و بنام تعزیه بود و پسردایی‌ام، غفور شیخ هم موسیقی سنتی کار می‌کرد. با توجه به این پیشینه، چند سالی موسیقی سنتی کار کردم و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MONTE CRISTO
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] MOBlN

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,728
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
  • چند قطعه برای پخش دارید و چه ویژگی‌ای دارند؟
۶ ترک آماده کرده‌ایم که تا الان ۳ ترک پخش شده، «دریاکنار» ، «با تو همه چی عالیه» و «یک بغض و چندتا نامه» پخش شده و آهنگ بعدی «سلام دیوونه» است که به زودی پخش می‌شود. قطعه کودکانه (بوی عیدی) از اسطوره‌ی موسیقی، فرهاد عزیز را با اجازه کتبی از همسر ایشان در دست تولید داریم. سعی کردیم از کسی تقلید نکنیم. چه از نظر صدا، چه آهنگ و تنظیم. همه آهنگ‌ها خط ملودی و ساز زنده دارند و از نظر ترانه هم سعی کردیم کارمان زیاد منفی و غمگین نباشد. در نظر داریم آهنگ‌ها را حدوداً هر دو ماه پخش کنیم.

• در کارهای جدیدتان با چه ترانه‌سراها، آهنگساران و تنظیم‌کننده‌هایی کار کردید.
ما سعی کردیم با افراد با استعداد و جوان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MONTE CRISTO
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] MOBlN
عقب
بالا