شب نشینی شب نشینی با نویسنده برتر مشکان‌آرا | ویژه برنامه نوروزی انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع AMARGURA
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 599
  • کاربران تگ شده هیچ

yektayari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/8/19
ارسالی‌ها
36
پسندها
139
امتیازها
503
مدال‌ها
1
سطح
1

سلام

تو نقدم اشاره کرده بودی کتاب‌ زیاد بخونم برای بهبود قلمم، خوب من کتاب زیاد می‌خونم تو سبک عامهپسند و رمان‌های ایرانی ولی سوالی که داشتم اینه که چه سبکی مد نظر شماست؟
چی پیشنهاد می‌دید؟

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

سلام

تو نقدم اشاره کرده بودی کتاب‌ زیاد بخونم برای بهبود قلمم، خوب من کتاب زیاد می‌خونم تو سبک عامهپسند و رمان‌های ایرانی ولی سوالی که داشتم اینه که چه سبکی مد نظر شماست؟
چی پیشنهاد می‌دید؟
علیک سلام :30:
نمی‌دونم تعریف دقیقت از عامه‌پسند چیه اما چیزی ک من ب چشم می‌بینم چیزی که عامه‌پسنده رمانای کلیشه‌این اکثریت. حقیقتا من خودمم بیشتر سمت و سو ایرانیم یکم بیشتر از خارجیه اما در کل هرچی تونستی بخون از کارای قوی. چ رمان چ غیر رمان. حتی اگ قلم نویسنده قویه کلیشه خوندن هم خالی از لطف نیست. مثلا رمان یاغی رمانیه ک موضوعش کلیشه داره اما قلم نویسنده در حدی بود ک ت روح من اثر بذاره و بعد این همه مدت اسمشو یادم باشه. یا من خودم ی سری از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : -No Voice
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA

yektayari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/8/19
ارسالی‌ها
36
پسندها
139
امتیازها
503
مدال‌ها
1
سطح
1

علیک سلام :30:
نمی‌دونم تعریف دقیقت از عامه‌پسند چیه اما چیزی ک من ب چشم می‌بینم چیزی که عامه‌پسنده رمانای کلیشه‌این اکثریت. حقیقتا من خودمم بیشتر سمت و سو ایرانیم یکم بیشتر از خارجیه اما در کل هرچی تونستی بخون از کارای قوی. چ رمان چ غیر رمان. حتی اگ قلم نویسنده قویه کلیشه خوندن هم خالی از لطف نیست. مثلا رمان یاغی رمانیه ک موضوعش کلیشه داره اما قلم نویسنده در حدی بود ک ت روح من اثر بذاره و بعد این همه مدت اسمشو یادم باشه. یا من خودم ی سری از کارای زهرا ارجمندنیا رو دنبال می‌کنم. اینا دو تا مثال ساده و دم‌دستی بودن و حقیقتا نمی‌دونم چطور باید بهت ملاک بدم چون انتخاب کتاب ی چیزی چشمیه با توجه ب نوع قلم و خلاصه‌ی داستان. با بچه‌های کتابخون...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.