روانشناسی اجتماعی شروع و خاتمه ی روزهای افراد موفق

• نویسنده موضوع FATEMEH HOSSEINI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 98
  • کاربران تگ شده هیچ

FATEMEH HOSSEINI

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
24/1/22
ارسالی‌ها
1,237
پسندها
16,084
امتیازها
38,073
مدال‌ها
20
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • محروم
شروع و خاتمه ی روزهای افراد موفق

افراد موفق زندگی خود را چگونه مدیریت می کنند؟ روز خود را چگونه شروع می کنند؟ این افراد پس از گذراندن برنامه های روزانه ی خود، چگونه روز خود را خاتمه می دهند؟ اینکه چطور شروع کنیم مهم است ولی چطور خاتمه دهیم از آن مهم تر است.

اگر به دنبال راهکارهایی برای بهتر شدن میزان خلاقیت، عادات و روتین‌های زندگی‌تان باشید، حتما از این موضوع آگاه هستید که این راهکارها برای همه به جواب نمی‌رسد. اما می‌توان به این موضوع اشاره کرد که روش‌های متعددی برای شما وجود دارد و فرصتی برایتان وجود دارد تا آن‌ها را امتحان کنید و گزینه مناسب را بیابید.
یکی از روش‌ها که تأثیر بسزایی بر میزان خلاقیت شما در ساعات کاری دارد، نحوه‌ای است که روز کاریتان را شروع...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : FATEMEH HOSSEINI

FATEMEH HOSSEINI

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
24/1/22
ارسالی‌ها
1,237
پسندها
16,084
امتیازها
38,073
مدال‌ها
20
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • محروم
پیاده‌ به محل کارتان بروید

اندی کتز مِی‌فیلد، مؤسس و مدیرعامل کمپانی هری گفته است:

اکثر روزها من سعی می‌کنم پیاده به محل کارم بروم.

کتز مِی‌فیلد می‌گوید در طول ۲۰ دقیقه پیاده‌روی که دارد ایمیل‌هایش را پاسخ نمی‌دهد و از تلفن هوشمندش استفاده نمی‌کند:

پیاده‌روی یکی از لحظات آرامش‌بخش من است که در طول روز تجربه می‌کنم. این مدت‌زمان کوتاه باعث می‌شود کمی از کارم دور شوم و به آرامش برسم.

لیلا جانا، مدیرعامل ساماسورس نیز هر روز با پیاده‌روی در محل کارش حاضر می‌شود. کمپانی ساماسورس کارمندان خود را دورکار انتخاب می‌کند. جانا در مسیرش به شرکت، موسیقی گوش می‌دهد و می‌گوید موسیقی باعث می‌شود فشار و استرس وی کاهش یابد.

ملانی ولان، مدیرعامل سول‌سایکل صبح‌ها به ورزش نیز...

FATEMEH HOSSEINI

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
24/1/22
ارسالی‌ها
1,237
پسندها
16,084
امتیازها
38,073
مدال‌ها
20
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • محروم
قبل از خواب از اتفاقات روز کاری و تکنولوژی فاصله بگیرید

شب‌ها هم به‌اندازه‌ی صبح‌ها اهمیت دارند. درواقع کاری که در شب انجام می‌دهید بر میزان خلاقیت روز بعد تأثیر می‌گذارد. یکی از مواردی که توصیه شده است قبل از خواب از آن‌ها استفاده نکنیم، تلفن هوشمند است. نمایشگر تلفن هوشمند نوری ساطع می‌کند که برای چشمان ما مضر است و باعث خستگی چشم می‌شود. این نور بر خوابمان نیز تأثیر بدی می‌گذارد.

برایان جانسن، مدیرعامل و مؤسس استارت‌آپ کرنل، به این موضوع اهمیت بسیاری می‌دهد. وی توضیح داده است:

من دستگاه‌هایم را ساعت ۹ شب خاموش می‌کنم و بین ساعت ۱۰ شب تا ۶ صبح می‌خوابم. همچنین در شب‌های کاری ۳ میلی‌گرم ملاتونین مصرف می‌کنم و میکوشم که بعد از ساعت ۶ عصر کربوهیدرات مصرف نکنم...

عقب
بالا