خبر مهم برای کسانی که یارانه نگرفته اند | دهک‌بندی‌ یارانه ای تغییر کرد

• نویسنده موضوع Rigina
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 242
  • کاربران تگ شده هیچ

Rigina

مدیر بازنشسته کمیک + گردشگری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,243
پسندها
42,185
امتیازها
74,373
مدال‌ها
63
سطح
42

• نویسنده موضوع
به گزارش سلام نو، اول خرداد ماه بود که سید مرتضی حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور درخصوص یارانه‌ حمایتی دولت اعلام کرد که طبق آزمون وسع، همه مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مشمول دریافت یارانه حمایتی دولت هستند و در صورتی که برای برخی از مددجویان یارانه واریز نشده باشد، می‌توانند اعتراض خود را از طریق سامانه اعلام شده ثبت کنند، چراکه همه مددجویان مشمول دریافت یارانه حمایتی هستند. با این وجود تعدادی از مددجویان تحت پوشش بهزیستی هستند که با وجود دارا بودن پرونده در این سازمان، یارانه‌شان قطع شده است.

اعظم ۳۲ ساله، کارمند و مبتلا به بیماری SMA در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: سال ۸۶ بیماری من تشخیص داده شد که SMA دارم و سال ۸۹ بهزیستی برای من تشکیل پرونده داد اما...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Rigina

مدیر بازنشسته کمیک + گردشگری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,243
پسندها
42,185
امتیازها
74,373
مدال‌ها
63
سطح
42

• نویسنده موضوع
وی درخصوص گردش‌های مالی حساب خود اینطور توضیح داده بود: به دلیل اینکه در شرکت تعاونی معلولان کار و ایجاد اشتغال می‌کنیم و به دلیل اینکه مدیر مالی مجموعه نیز هستم این گردش حساب ممکن است به لحاظ شرکت بوده باشد و هیچکدام بحث شخصی نیست و حقوق ما مشخص است.

براتی یکی از افرادی بوده که از تسهیلاتی که سازمان بهزیستی برای ورود خودروهای مناسب‌سازی‌شده خارجی به معلولان طی سالهای قبل ایجاد کرده بود، استفاده کرده است. او در این باره نیز گفت: خودرو نیز خودرویی بوده که سازمان بهزیستی مجوز آن را داده و ما اصلا ۵ سال حق فروش نداریم و زمانی هم که خودرو را دادند، باتوجه به ارزش دلار، این خودرو برای ما کمتر از ۱۰۰ میلیون تمام شده و حالا تورم کشور به نوعی بوده که خودرو به ۷۰۰-۸۰۰ میلیون رسیده حال آنکه به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا