نقد نقد و معرفی انیمه Hyouka

• نویسنده موضوع مَتَرْسَکْ-
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 205
  • کاربران تگ شده هیچ

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته سرگرمی + وحشت
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,072
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

• نویسنده موضوع
نقد و معرفی انیمه Hyouka :
من مطمئن نیستم که چه انتظاری از رفتن به هیوکا داشتم. می‌دانستم این سریال معمایی است و گاه و بیگاه کلیپ‌های آن را دیده بودم، اما قطعاً آن نوع معمایی نبود که من به آن عادت کرده بودم. من با اسرار قدیمی قتل سیاه و سفید از دهه 40 و 50 بزرگ شدم. مطمئناً هر هفته یکی از فیلم های The Thin Man در تلویزیون ما ظاهر می شد.
این در بعضی از موارد اصلی بود و هنوز هم هست که هر چند وقت یکبار بنشینم و آن برنامه های قدیمی را تماشا کنم. این چیزی است که به مرور زمان به آن علاقه پیدا کردم، عشقی از پدرم به من منتقل شد. اما رفتن به هیوکا با این سابقه کمی در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,072
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

• نویسنده موضوع
انیمه Hyouka

اما به آرامی و با کمک چیتاندا ، می بینیم که او از آن نقش خارج می شود و وارد اسرار مختلفی می شود که او آنها را درگیر می کند. این تصویر فوق العاده ای از نمایش را به طور کلی ترسیم می کند و به ما نگاهی به شخصیت ها و به KyoAni اجازه می دهد تا مهارت های انیمیشن فوق العاده خود را بیشتر به نمایش بگذارد.
Mother’s Basement نگاه عمیقی به افتتاحیه دوم دارد، و من شما را تشویق می‌کنم که خودتان آن را بررسی کنید، زیرا من واقعاً فکر می‌کنم که در نوع خود افتتاحیه فوق‌العاده‌ای است.
من واقعاً نمی توانم به اندازه...

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,072
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

• نویسنده موضوع
اما رابطه مهم دیگری نیز وجود دارد که در طول سریال شاهد ایجاد آن هستیم و آن عشق فزاینده بین ساتوشی و مایاکا است. این چیزی است که در کل سریال شاهد آن هستیم و در قسمت روز ولنتاین به اوج خود می رسد. این یک رابطه جالب است که به هر دو شخصیت، به خصوص ساتوشی، چیزهای زیادی اضافه می کند.
از طریق منطقی‌سازی مشکلات رابطه‌شان، تصویری از فلسفه جهانی او به دست می‌آوریم، تصویری که در آن او از چیزهایی که به طور بالقوه می‌تواند جرقه‌های وسواس‌های او را برانگیزد اجتناب می‌کند. با این که اجازه نمی دهد خودش را وسواس هر چیزی کند ، احساس خوشبختی بیشتری می کند ،
اما احساسات او در مورد رابطه اش با مایاکا تحت...

عقب
بالا