متفرقه ۷ حضور کوتاه استن لی در کمیک‌های مارول

• نویسنده موضوع Ghasedak.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 152
  • کاربران تگ شده هیچ

Ghasedak.

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
990
پسندها
2,663
امتیازها
15,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
  • مدیر
اگر فیلم‌ها و سریال‌های مارول را دنبال کرده باشید، در جریان چندین حضور کوتاه استن لی در این آثار هستید. استن لی یکی از پدیدآورندگان افسانه‌ای مارول به حساب می‌آید که در به وجود آمدن بسیاری از شخصیت‌های سرشناس این انتشارات دخیل بوده است. تا وقتی هم که این خالق افسانه‌ای زنده بود، فیلم و سریال‌سازان از او به صورت کمئو در آثار خود استفاده می‌کردند.
با این وجود، استن لی فقط کمئوی لایو اکشن و انیمیشنی در آثار مارول نداشته است. برخی از کمیک‌های مارول نیز وجود دارند که استن لی را از پشت میز کارش به درون پنل‌های خود کشیده‌اند. در این مقاله کوتاه قصد داریم به سراغ ۷ مورد از این حضورهای کوتاه استن لی در دنیای کمیک‌های برویم.

ملاقات استن لی با…​

[ATTACH...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

Ghasedak.

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
990
پسندها
2,663
امتیازها
15,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
  • مدیر

یک عروسی برای فنتستیک فور​

2-32-1024x420.jpg
یک هتک حرمت! یک فضاحت! اجازه حضور استن لی و جک کربی در مراسم عروسی مستر فنتستیک (Mister Fantastic) و اینویزیبل وومن (Invisible Woman) داده نشد!​

کریسمس مبارک، ایکس من!​

3-27-1024x619.jpg
این دو چه کسانی هستند که سر و کله‌شان هنگام یک لحظه رمانتیک بین سایکلاپس (Cyclops) و جین گری (Jean Grey) پیدا می‌شود؟ آن‌ها کسی نیستند جز خود استن لی و دیگر خالق ایکس من، جک کربیِ پادشاه!

Ghasedak.

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
990
پسندها
2,663
امتیازها
15,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
  • مدیر

استن لی از گذشته​

4-15.jpg
سال ۱۹۹۷ زمانی بود که رویداد Flashback مارول جریان داشت. با روایت به وسیله استن لی زیرک، شماره‌یِ منفی یک کمیک‌های دهه ۹۰، اوریجین ابرستاره‌های مارول مثل دردویل، سیلور سرفر، ددپول، کیبل و ایکس من را دنبال می‌کردند. استن نیز با تغییر ظاهری به سرعتِ اونجرز، مهارت خود را در تغییر قیافه در این کمیک‌ها نشان داد.

Ghasedak.

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
990
پسندها
2,663
امتیازها
15,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
  • مدیر

استن لی در برابر ایمپاسیبل من
5-7.jpg

ملاقات استن لی و ایمپاسیبل من در شماره ۱۷۶ کمیک Fantastic Four
وقتی یک مشکل در نوشتن داستان باعث می‌شود تا روی توماس (Roy Thomas) و جرج پرز (George Pérez) برای کمیک جدید Fantastic Four به دردسر بیفتند، انتشارات مارول به تقلا می‌افتد. ولی خوشخبتانه ایمپاسیل من (Impossible Man) به موقع سر می‌رسد تا اتفاقی عجیب رقم بخورد.

Ghasedak.

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
990
پسندها
2,663
امتیازها
15,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
  • مدیر

«رهبر نترس!»​

6-7.jpg
استن لی به همراه همسرش جوآن در شماره ۷۹ کمیک
استن لی به همراه همسرش جوآن در هنگام شب مشغول به قدم زدن است ولی ذهنش از شماره بعدی کمیک Spider-Man منحرف نمی‌شود. منتهی یک درگیر بین دردویل و من بول (Man-Bull) توانست تا رشته افکار استن را پاره کند.​

Ghasedak.

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
990
پسندها
2,663
امتیازها
15,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
  • مدیر

استن لی، یا همان آقای شگفت انگیز!​

7-6 (1).jpg

کاورشماره ۱۱ کمیک What If
چه می‌شد اگر نویسنده‌های اولیه مارول تبدیل به چهار شگفت انگیز می‌شدند؟ این طور شد که استن لی تبدیل به مستر فنتستیک شد، فلو استاینبرگ (Flo Steinberg) تبدیل به زن نامرئی، جک کربی به ثینگ و در نهایت سول برادسکی (Sol Brodsky) شد هیومن تورچ (Human Torch!)! به این ترتیب یک کمیک What If? با شوخی‌هایی بین خود این نویسنده‌ها پدید آمد.

منبع: vigiato​

آخرین ویرایش
عقب
بالا