آموزشی یادگیری زبان ایتالیایی چقدر طول می‌کشد؟ سخت است؟

• نویسنده موضوع رایکا
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 153
  • کاربران تگ شده هیچ

رایکا

گوینده آزمایشی + مدیر بازنشسته
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/6/22
ارسالی‌ها
523
پسندها
1,322
امتیازها
9,073
مدال‌ها
16
سطح
9

• نویسنده موضوع

نکات مهم​

موسسه خدمات زبان‌های خارجی ایالات متحده فهرستی از زبان‌های متفاوت و نیز تعداد ساعت‌های آموزشی لازم برای هر کدام را ارائه کرده است. آنها زبان ایتالیایی را به عنوان گروه یک یا مجموعه یک در نظر می‌گیرند، به این معنی که زبان‌آموزان باید حدود ۶۰۰ ساعت کلاس آموزشی داشته باشند تا تسلط اولیه را بدست آورند.

از نظر موسسه خدمات زبان‌های خارجی آمریکا (FSI) زبان ایتالیایی یکی از ساده ترین زبان‌ها برای یادگیری است.

در حقیقت، این زبان برای انگلیسی زبانان نسبت به روس‌ها و یا چینی‌ها بسیار ساده‌تر خواهد بود. روس‌ها ممکن است در مقایسه با انگلیسی‌ها به دو برابر کلاس‌های آموزشی برای رسیدن به یک سطح مشابه نیاز داشته باشند.

براساس این نظریه اگر به مدت ۵۰ هفته...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

رایکا

گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/6/22
ارسالی‌ها
523
پسندها
1,322
امتیازها
9,073
مدال‌ها
16
سطح
9

• نویسنده موضوع

معنای داشتن تسلط اولیه در زبان ایتالیایی چیست؟​

(FSI) 600 ساعت را برای دستیابی به تسلط اولیه تخمین می‌زند؛ اما تسلط اولیه به چه معناست؟ تعاریف زیادی از آنچه که ما به عنوان تسلط بر زبان یاد می کنیم وجود دارند. در این مقاله، معنی تسلط این است که شما درک کاملی از آنچه در محیط اطراف می گذرد داشته باشید، مانند گفتگوی افرادی که در نزدیکی شما هستند و یا اخبار تلویزیون و رادیو.

این یعنی شما بتوانید به اطلاعاتی که دریافت می‌کنید واکنش نشان دهید و بتوانید به طور موثر در زبان گفتگو کنید.

شرط تسلط بر زبان تمرین منظم است​

هر چه بیشتر از یک زبان استفاده کنید، بیشتر در مغز شما تثبیت می‌شود و در نتیجه شما می‌توانید از آن به طور موثر و مداوم استفاده کنید.
اگر شما...

رایکا

گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/6/22
ارسالی‌ها
523
پسندها
1,322
امتیازها
9,073
مدال‌ها
16
سطح
9

• نویسنده موضوع

چگونه زبان ایتالیایی را آموختم؟​

ایتالیایی را بعد از انگلیسی، یونانی و فرانسوی در ۱۷ سالگی به صورت خود آموز آموختم. از آنجا که می‌دانستم یک روز بالاخره به ایتالیا می‌روم و از این زبان استفاده می‌کنم انگیزه‌ی بالایی برای یادگیری آن داشتم.

در ابتدا، از بسته‌های آموزشی که می‌توانستم از کتابخانه محل تهیه کنم استفاده کردم. سپس در دانشگاه، وارد لابراتوار زبان شدم و از امکانات آنجا استفاده کردم. وقتی در سن ۱۹ سالگی اولین سفر خود به ایتالیا را تجربه کردم، از اینکه توانستم با مردم ارتباط برقرار کنم و کارهای خودم را انجام دهم هیجان زده شدم.

پس از اولین سفرم به کشور ایتالیا، همچنان به مطالعه زبان ایتالیایی ادامه دادم. البته با تمرکز کمتری نسبت به قبل و فقط به چند کلاس در...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا