کمیک کمیک | بررسی کمیک “سه جوکر” از دیدگاه کاربران

• نویسنده موضوع Rigina
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 68
  • کاربران تگ شده هیچ

Rigina

مدیر بازنشسته کمیک + گردشگری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,166
پسندها
41,424
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

• نویسنده موضوع
مورد انتظارترین و پرسروصدا ترین داستان امسال DC هم با انتشار جلد سوم به پایان خودش رسید و واکنش‌های مختلفی رو دریافت کرد. میشه گفت کمیک Batman: Three Jokers به اثری تبدیل شده که کاملا به سلیقه شما و میزان علاقه‌تون به کمیک‌های قدیمی جوکر بستگی داره، چون این کمیک ارتباط زیادی با داستان‌های قبلی بتمن و جوکر داره به همین دلیل میتونه تاثیر مستقیمی روی نظر شما درباره اون داشته باشه. بتمن: 3 جوکر به دست جف جانس نوشته شده که از برجسته‌ترین و کاربلدترین نویسنده‌های دنیای کمیک هستش، طراحی اون هم به دست جیسون فابوک هنرمند بزرگ انجام شده. همین تیم درخشان خودش یکی از دلایلی بود که انتظارات مردم از کمیک بالا رفت و بعد باعث شد به انتظارشون پاسخ داده نشه البته همونطور که گفتم عده ای هم کاملا ار کمیک...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Rigina

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,166
پسندها
41,424
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

• نویسنده موضوع
melisa:
این یکی از کمیک های مهم دی سی بود و پیشنهاد میکنم قبل از این کمیک حتما کمیک جوک کشنده رو بخونن در هر صورت برای نقد کردن باید بگم که گرافیک عالی داشت و به نظرم تا جلد دوم عالی پیشرفتن و داستان جنجالی و هیچانی بود با این وجود که جلد سه زیادجالب نبود ولی میشه گفت فهمیدیم تو این مدت یک جوکر فعالیت نداشته و سه جوکر همزمان نقشه های شیطانی برای بتمن میکشیدن و متوجه شدیم اصل کاری کمدین بوده که همه چی طبق نقشه کمدین پیشرف و اون حتی برای او دوتا جوکر دیگه هم نقشه کشیده بود و تنها چیزی که براش مهم بود این بود که بتمن رو خورد کنه و بعد فهمیدیم که بتمن درواقع هویت کمیدین و حتی خانواده اش رو میدونسته و به کسی نمیگفته و بعد متوجه علاقه جیسون تاد به باربارا شدیم که زیاد جالب نبود ولی به هر حال...

Rigina

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,166
پسندها
41,424
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

• نویسنده موضوع
مهرداد اولادی:
کمیک 3 جوکر کمیکی بود که موقع معرفیش چشمو گوش همه رو آب انداخت و برای مدت زیادی همه منتظر این کمیک بودن ولی بعد از انتشار این کمیک عده خیلی زیادی ازش ناامید شدن به نظر من طرفدار های دی سی روی جوکر زیادی حساسند و نمیتونن قبول کنن که این شخصیت کلاسیک نمیتونه همیشه مورد پسند بقیه باشه و سطح انتظارشون زیادی بالاس به نظر من این سه گانه یک کمیک معمولی رو به خوب بود و خیلیا فقط تحت تاثیر جو هوادار های دو آتیشه دیسی قرار میگیرن و نظرات اونهارو تکرار میکنن. به طور کلی جلد اول و آخر خوب بودن و جلد 2 عالی بود چون وسط کمیک تقریبا داستان به اوج خودش رسید و حتی از قسمت اخر که پایان ماجرا بود هم بهتر عمل کرد.

طراحی: 10
داستان:7

سارا مهدی پور:
کمیک 3 جوکر اونقدری پتانسیل داره که جایزه...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا