خبر خارجی پاسخ اسپالتی به تمجید گواردیولا: فریب این بازی‌های روانی را نمی‌خوریم!

• نویسنده موضوع FATYMArr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 105
  • کاربران تگ شده هیچ

FATYMArr

مدیر تالار دبیرستان و دانشگاه + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر

سرمربی تیم فوتبال ناپولی مورد تمجید قرار گرفتن شاگردانش از سوی سرمربی منچسترسیتی را یک بازی روانی می‌داند.​

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال ناپولی نه تنها قهرمان احتمالی این فصل سری A است بلکه با نتایجی که در لیگ قهرمانان کسب کرده، نشان داده است که در اروپا نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد.
شاگردان لوچانو اسپالتی، شب گذشته (چهارشنبه) با کسب پیروزی 3 بر صفر خانگی برابر اینتراخت فرانکفورت و با توجه به پیروزی 2 بر صفر بازی رفت در مجموع با برتری 5 بر صفر حریف آلمانی را شکست دادند و ناپولی برای اولین بار در تاریخش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.
موفقیت‌های این فصل ناپولی خیلی‌ها را به تحسین این تیم واداشته است که پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی هم یکی از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ELHAMrr

FATYMArr

مدیر تالار دبیرستان و دانشگاه + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
اسپالتی در واکنش به اظهارات اخیر گواردیولا که ناپولی را به‌عنوان بهترین تیم حال حاضر اروپا معرفی کرد، گفت: من به خاطر صحبت‌های او احساس غرور نمی‌کنم. در واقع هیچ حسی به من دست نداد. این مدل بازی‌های روانی را که همه برای زیر فشار بردن رقبا انجام می‌دهند، می‌شناسم. آیا این قرار دادن ناپولی مقابل منچسترسیتی است؟ اگر سیتی می‌تواند 900 میلیون یورو برای خرید بازیکن خرج کند،‌ ما 9 میلیون یورو خرج می‌کنیم. پس باید دلیلی برای مقایسه کردن این دو تیم وجود داشته باشد. این حرف‌ها هم یک بازی روانی است برای اینکه آنها بتوانند ما را حذف کنند.

تسنیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ELHAMrr