نوجوانان چطور عشقمو امتحان کنم؟ (به دوست پسرم شک دارم چجوری تستش کنم!)

• نویسنده موضوع Emmett
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 511
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
شاید گاهی در ارتباط با دوست پسر‌تان دچار شک و تردید شده‌اید و احساس‌کرده‌اید که او به شما خ**یا*نت‌می‌کند و یا حتی از فکر چنین اتفاقی هم می‌ترسید. این موضوع را نمی‌توانید با او مطرح‌کنید چون احتمالا با این کار او را ناراحت خواهید کرد. در چنین شرایطی تنها چیزی که به ذهنتان می‌رسد این است که او را امتحان‌کنید. در نتیجه با یک خط تلفن دیگر به او پیام‌می‌دهید یا از دوست صمیمی خود می‌خواهید که این کار را برای شما انجام‌دهد و او را امتحان‌کند. تا زمانیکه نتیجه را متوجه‌شوید آرام و قرار ندارید و فقط می‌خواهید که پسر موردعلاقه‌تان هیچ جوابی به پیام شما یا دوستتان ندهد. اما اگر این اتفاق نیفتاد و او جواب پیام شما را کاملا صمیمانه داد چه می‌شود؟ آیا اصلا کاری که انجام دادید درست است؟ در این مقاله...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Emmett

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

آنچه قبل از امتحان‌کردن دوست پسرتان باید بدانید​

چرا احساس شک در شما ایجاد شد؟​

چه زمانی برای اولین بار احساس‌کردید که به دوست پسرتان شک‌دارید و می‌خواهید او را امتحان‌کنیدتا مطمئن شوید فقط به شما وفادار است؟ آیا خطایی از او سر زده بود؟ رفتار نامناسبی از او دیده بودید؟ پیام و یا تماس مشکوکی در موبایلش بود؟ قبل از اینکه بخواهید او را امتحان‌کنید حتما دلیل احساس و کاری که می‌خواهید انجام‌دهید را از خود سوال‌کنید. آیا من بیش از اندازه به او شک‌دارم، آیا این من هستم که دوست‌دارم عشقم فقط مال من باشد و با هیچ کسی در ارتباط نباشد؟ آیا تا بحال هیچ مورد غیراخلاقی از او ندیده‌ام و او همیشه به من محبت می‌کرده و این فقط یک احساس ترس از آینده و ترس از نداشتن...

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

آیا به این فکرکرده‌اید که بعد از امتحان کردنش چه اتفاقی‌می‌افتد؟​

زمانیکه شما تصمیم به انجام کاری می‌گیرید باید همه جوانب را بسنجید. اگر دوست پسرتان به این موضوع پی ببرد و متوجه‌شود این داستان از سمت شما برنامه‌ریزی شده واکنشش چه خواهد بود؟ مسلما هیچ شخصی دوست ندارد که فرد مورد علاقه‌اش به او بی‌اعتماد باشد، پس حواستان به احساسات او نیز باشد. اگر او این کار را با شما می‌کرد چه حسی پیدا می‌کردید؟ احتمالا فکر می‌کردید که به شما اعتماد ندارد و هنوز وارد زندگی مشترک نشده می‌خواهد مچ شما را بگیرد و کنترلتان کند. تصور این موضوع هر احساسی را که در شما ایجاد‌می‌کند، چند برابرش را نیز در واقعیت برای عشقتان ایجاد خواهد کرد.

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

غیر از امتحان‌کردن دوست پسرتان چه راه‌حل‌های دیگری دارید؟​

%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D8%AD%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%9F.jpg

امتحان‌کردن عشقتان به هر دلیلی که باشد یک واکنش هیجانی و دور از منطق است. فکر‌می‌کنید اگر عشقتان را امتحان‌کنید و او متوجه‌شود این کار از سمت شما است و هیچ جوابی به پیام شما ندهد و خیال شما کاملا از جانب او راحت‌شود، در آینده نمی‌تواند دور از چشم...

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

نشانه‌هایی که می‌توانند جایگزین امتحان‌کردن دوست پسر‌‌تان شوند​

همانطور که گفته شد، شما با امتحان‌کردن عشقتان می‌خواهید از میزان وفاداری او مطلع شوید. اما نشانه‌هایی وجود دارند که به شما می‌گویند چطور می‌توانید متوجه‌شوید که پسر مورد علاقه‌تان به شما متعهد است .

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

او مدام با شما تماس‌می‌گیرد و پیام می‌فرستد​

دوست پسر شما در سخت‌ترین شرایط هم به یاد شما است. حتی روزهایی که مشغله کاری زیادی دارد دقایقی را ما بین کارش خالی‌کرده و با شما تماس‌می‌گیرد.

او مشغله را بهانه بی‌خبری از شما نمی‌کند. چیزی را از شما پنهان‌نمی‌کند​

برای گوشی‌اش رمز عبور نمی‌گذارد و در مورد جاگذاشتن گوشی‌اش در کنار شما در هر شرایطی مردد نیست. زمانی که می‌خواهید به عکس‌‌های فیس‌بوک او نگاه‌کنید بدون تردید و بلافاصله رمز کاربریش را در اختیار شما قرارمی‌دهد.

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
همیشه از شما طرفداری‌می‌کند

چگونه می‌توان دوست پسر خود را در حین دعوا امتحان‌کرد؟ یک مرد وفادار هرگز در مورد عزیزانش بدگویی نمی‌کند. حتی در مواقعی که با هم دعوامی‌کنید باز هم حواسش به مرز بین بدگویی و نصیحت‌کردن‌ است. هر چند که همه‌ی این دعواها و بگومگوها در حد یک جوک است اما باز هم او از بدگویی در مورد شما و رابطه‌ی بین خودتان اجتناب‌ دارد زیرا به شدت شما و این رابطه برای وی محترم و با ارزش هستید.

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

به شما علاقه‌ی زیادی دارد و بیش از هر شخص دیگری به شما فکر‌می‌کند​

او به شما احترام‌می‌گذارد و چشمانش تنها به دنبال شماست. هیچ‌ چیز بدتر از این نیست که چشم دوست پسر آدم به دنبال دختران دور و بر و یا دوستان خودت باشد. یک مرد واقعی از این موضوع آگاه است و کاری‌می‌کند تا شما نیز از این موضوع آگاه‌شوید که شما تنها انتخاب وی هستید.

او بسیار به شما اهمیت‌می‌دهد​

او صرفا به این دلیل به شما اهمیت‌می‌دهد که دیدن لبخند شما باعث شادی و خوشحالی وی می‌شود و نه بخاطر این که چیزی از جانب شما بدست‌می‌آورد. یک مرد همواره از در کنار معشوق خود بودن در تمامی دستاوردهای عشقش احساس شادی می‌کند. او شما را بخاطر آن چه هستید دوست‌دارد زیرا شما برای او با ارزش هستید...

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

آن چه انجام‌می‌دهید برای او مهم است​

عاشق هم بودن یعنی این که شما در تمامی لحظات زندگی حامی و همراه یکدیگر باشید. تحسین‌کردن کارهای کوچک قطعا می‌تواند بر روی روحیه و اخلاق هر شخصی تاثیرگذار باشد. اگر دوست‌ پسرتان هر روز و حتی در مورد موفقیت‌های ناچیز نیز شما را تحسین‌می‌کند و کارهایتان برای وی مهم است پس بدانید که او قطعا نسبت به شما وفادار است.

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع

هیچ رازی را از شما مخفی‌نمی‌کند​

%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF.jpg

اگر دوست پسرتان هرگز رازی را از شما مخفی‌نمی‌کند هر چند که این راز کوچک نیز باشد پس با خیالی آسوده مطمئن‌باشید که او هرگز حتی خیال خ**یا*نت‌کردن به شما را هم در سر نخواهد پروراند. شما هر دو تمامی رازهایتان را با یکدیگر در میان‌ می‌گذارید و در این بین استثنائی قائل نیستید. اگرچه ممکن‌است که در بین دوستان دوست پسرتان دخترانی نیز باشند و صرف نظر از اینکه هر دوی شما به طور خاصی در مورد این موضوع به توافق رسیده‌اید یا نه...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا