جهان معرفی کشور بورکینافاسو

  • نویسنده موضوع 皇后蛇
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 187
  • کاربران تگ شده هیچ

皇后蛇

مدیر بازنشسته گردشگری + گوینده انجمن
گوینده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/9/21
ارسالی‌ها
1,247
پسندها
4,012
امتیازها
20,073
مدال‌ها
17
aakoRml2-1598995580.jpg

جاذبه های طبیعی در بورکینافاسو

دهکده در بابو دیولاسو

خانههای کورو – که در میان سازههای سنگی بنا شدهاند، در محوطه تپهای واقع شدهاند و در این منطقه بی نظیر هستند، و از بالای روستا منظره پانوراما زیبا وجود دارد. کورو در 13 کیلومتری شرق بابو ، خارج از جاده اصلی اواگادوگو قرار دارد.

بورکینا فاسو یک کشور نسبتاً فقیر استعمار شده از مدت ها قبل ، کشوری است که سرشار از فعالیتهای فرهنگی است و ساکنان در زندگی خود شادی زیادی میکنند. این کشور به ویژه به دلیل جشنواره سینمایی خود یعنی Fespaco شناخته شده است.

پایتخت ، اوگاگادگو ، را میتوان با پای پیاده به راحتی بازدید کرد. به این ترتیب فرصتی برای ملاقات و گپ و گفتگو با ساکنان و قدم زدن لذت بردن از حس کلی استقبال...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.
 
امضا : 皇后蛇

皇后蛇

مدیر بازنشسته گردشگری + گوینده انجمن
گوینده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/9/21
ارسالی‌ها
1,247
پسندها
4,012
امتیازها
20,073
مدال‌ها
17
تورهای تفریحی یک روزه بورکینافاسو

ترین فعالیت برای مسافران این کشور است.

شتر سواری در صحرا تجربهای فراموش نشدنی است. این سوارها از گوروم گوروم شروع میشود و از نظر طول متفاوت است زیرا میتوانند چند ساعت طول بکشند یا مسافران میتوانند یک شب را در بیابان بگذرانند. فراموش نکنید که لباسهای گرم و پتو بپوشید زیرا در بیابان شب حتی در آفریقا سرد است تور یک روزه شترسواری در این کشور از بهترین تفریحاتی است، که هم ارزان است هم لطف زیادی دارد.

در تور تفریحی یک روزه توقف بعدی برای مسافران کنجکاو ، آبشارهای نزدیک بانفورا است. پیاده روی در کنار آبشارها یک راه عالی برای لذت بردن از مناظر نفس گیر اطراف است. همچنین یک دریاچه در این منطقه وجود دارد که محل استقرار هیپوس است. بازدیدکنندگان از اجاره Pirogues...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.
 
امضا : 皇后蛇

موضوعات مشابه

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا