آموزشی خواهرت رو آدم کن! "مختص داداش‌های شرور"

• نویسنده موضوع Emmett
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 68
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
با سلام

من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم که فوق العاده پرخاشگر هستش و حتی مامانم هم وقتی باهاش حرف میزنه با دعوا جوابشو میده و توی زندگی فقط و فقط به خودش اهمیت میده. چون پدرم رو ده سال پیش از دست داده ام توی هزینه تحصیلش و کلا پیدا کردن کار براش خیلی کمکش کرده ام و الان وقتی میبینم که ذره ای حتی احتراممو نگه نمیداره و اصلا توی خرج خونه کمکم هم نمیکنه و به جای کمک کردن پولاشو میبره توی بانک پس انداز میکنه حس خیلی بدی بهم دست میده. من دوره ۹ و ۱۰ قانون آفرینش استاد رو بارها و بارها گوش کرده ام و تمام تلاشم اینه که تمریناتشو بخوبی انجام بدم اما باز وقتی اینجور رفتارها رو از خواهرم میبینم حس قربانی بودن بمن دست میده و ناامید میشم. لطفا راهنمایی کنین که باید چکار کنم تا زودتر این مشکل حل...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Emmett

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
پاسخ: من هم در خانه همون در یک مقع زیادی پرخاشگری زیادی می کردم
از ادما توقع لطف داشتم اما سخت چیزی این ادمو ارضا میکرد
پس انداز و این توجهی که خواهر شما به خودش داره از حس ناامنی میاد من دقیق درک میکنم
و خوب دیدگاهاشون با شما فرق داره که خصلت ادمیه تفاوت
اما استاد تو فایلی شنیدم که اگه تمرکزمون رو قسمت خوب رفتاری یا گمونم خصلتی فردی که باهاش مشکل داریم باشه اون رفتارها تغیر میکنه
من قبل از اشنایی با استاد و سایت و دوره ها این تمرین راجب بچه ها مدرسمون اجرا کر م جواب داده
اوکیه
و شما تو حرفاتون اگه اشتباه نکنم حس نیاز به تشکر ایشون دارید
یا حس نیاز به احترام و کمک ایشون در مخارج
در هر صورت هممون رو این سیاره خاکی اومدیم که به تکامل نزدیک بشیم و رشد کنیم
حتی عقل کل برا همین هست
حتی...

Emmett

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/3/21
ارسالی‌ها
1,085
پسندها
3,711
امتیازها
19,173
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
پاسخ ۲: خواهر کوچکتان را ببخشید و رها کنید، به کارها و رفتارش توجه نکنید، او به وقتش قدر شما را خواهد فهمید و به خاطر محبت هایتان از شما تشکر می کند. او را همانطور که هست بپذیرید و سرزنش نکنید و توجه تان را بر خواسته هایتان متمرکز کنید، از اینکه در مخارج خانه به شما کمک نمی کند ناراحت نباشید و تنها منبع رزق و روزی خود را خداوند بدانید و از او بخواهید تا درامدتان را چند برابر کند. باورهای قدرتمند بسازید تا خداوند رزق و روزیتان را مثل باران وارد زندگیتان کند.
به ویژگی های خوب خواهرتان توجه کنید، حتما خوبی هایی دارد که شما دوست دارید. وقتی بتوانید با درونتان به ارامش برسید، شرایط بیرون هم تغییر می کند. به احساس خوب برسید تا بتوانید خالق اتفاقات خوب زندگیتان باشید، به قوانین ایمااااان...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا