دفتر خاطرات سینما دفتر خاطرات سینما کاربر فرزان

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 701
  • کاربران تگ شده هیچ

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم یک زوج بی نقص
mov_119234_38453-b.jpg

محصول سال ۲۰۲۲ در ژانر کمدی عاشقانه است و امتیازش ۶.۱
اگر به استرالیا و مناظر دیدنیش و سبک زندگی گله داریش علاقه دارید این فیلم پر از این مناظره. بازیگر مردش(آدام دموس) هم استرالیای هست البته.

داستان درباره دختری به نام لولا هست که تو یه شرکت بزرگ آب طالبی کار میکنه و بنا به دلایلی اخراج میشه. حالا شرکت خودش رو میزنه و واسه جذب اولین مشتریش راهی استرالیا میشه ولی گرفتن امضای اون مشتری خیلی سخت تر از اونیه که فکر میکنه!

آدام دموس یه فیلم دیگه هم بازی کرده به اسم مهمان خانه عشق که باید بگم اگر این فیلم رو ببینید دیگه نیازی به دیدن اون یکی نیست چون کپی هم هستن با یکم تغییرات...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم پیش از آنکه برویم

بارگیری.jpeg
فیلم پیش از آنکه برویم یا قبل از رفتن ما محصول ۲۰۱۴ با امتیاز ۶.۸ و در ژانر عاشقانه کمدیه.
درباره دختری به اسم بروکه که از قطار جا میمونه و کیف و چمدونش رو هم می‌دزدند. این وسط یه بزرگ مردی به اسم نیک یه شب تا صبح تلاش میکنه تا همراه دختر مدارک و کیف رو پیدا کنن.
نکته مهم فیلم اینه که کارگردانش کریس ایوانزه که نقش اول فیلم رو هم داره. ایشون بازیگر فیلم کاپیتان آمریکا هم هستن.

Chris-Evans.jpg

خیلی خب شرمنده گل روی کریس اما باید بگم اصلا جنبه کمدی نداشت یا من که جاییش خندم نگرفت :russian-ru:
خیلی هم کسل کننده بود. پسره یه شب تا صبح...

آخرین ویرایش

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم قرار ملاقات
rendez-vous-dutch-movie-poster.jpg

قبل از معرفی باید بگم فیلم‌های اروپایی نسبت به فیلم های آمریکایی نیاز به سانسور بیشتری دارند:458159-cb52a51dde0f659624b862e153db48f9:و این فیلم هم برای رده سنی بزرگسالانه دوستان.
متاسفانه واسه همین نمیشه همشون رو معرفی کرد ولی خب منم مرض دارم و معرفی میکنم.
فیلم محصول ۲۰۱۵ از کشور هلنده و امتیازش ۵.۷ هست.
سیمون (اسم زنانه) به تازگی خونه مادریش رو در کشور فرانسه به ارث میبره و دست شوهر و دو تا بچه اش رو میگیره و میرن اونجا اما...
این اما سیمون رو بدبخت میکنه و خ**یا*نت و قتل و یه بچه رو دستش میذاره.
حالا چرا من مرض داشتم و این فیلم رو معرفی کردم؟
به خاطر آخرش که کارگردان غافلگیرم کرد و باعث شد بابت فوحش هایی که...

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم کوهستان بین ما
the-mountain-between-us.jpg
فیلم محصول ۲۰۱۷ با امتیاز ۶.۴ هست در ژانر اکشن ماجرایی و صد البته عاشقانه.
برای شروع باید بگم موسیقی متن فیلم کار رامین جوادی آهنگساز ایرانیه و خب بازیگر زنش هم رز خودمونه.
هواپیمای الکس عکاس و بن جراح تو کوهستان برفی سقوط میکنه و این دو همراه یه سگ زنده می‌مونند. فیلم درباره تلاششون برای بقا و پایین اومدن از کوهستانه.
اگر به این ژانر فیلم‌ها علاقه دارید توصیه میکنم ببینیدش:flowersmile:

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم از طریق پنجره ام
Through-My-Window1.jpg

فیلم محصول کشور اسپانیا و در ژانر عاشقانه و تینیجریه. امتیازش هم ۵.۴ و سال ساختش ۲۰۲۲ هست.
دختری به اسم راچل عاشق پسر همسایشونه و خب پسره هم یک سری مشکلات خانوادگی داره.
کلیشه دختر فقیر و پسر پولدار جزء به جزء تکرار شده حتی این مسئله که پولدارا خیلی غمگین و بدبختند:648314-d18ae5246291866d416d447f52bdf0bf: شاید واسه اسپانیایی ها هم پول خوشبختی نمیاره.:cauttious:
خلاصه باید بگم یه فیلم سطحی که فقط واسه وقت کُشیه. شاید هم سن من دیگه مناسب فیلم های تینیجری نباشه:458055-aeba028c675451278c026240bb1851c5:

آخرین ویرایش

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم سراب
Mirage_(2018)_Film_Poster.jpg
فیلم سراب محصول ۲۰۱۸ از کشور اسپانیا و در ژانر راز آلود و مهیج هست. امتیازش هم ۷.۴ که امتیاز بالایی حساب میشه.
درباره پسر بچه ای به اسم نیکو که عادت داره از ساز زدنش فیلم بگیره اما یه شب به طور اتفاقی شاهد یه قتل میشه و همین هم به دردسر میندازتش اما سالها بعد یه زوج ساکن همون خونه میشند و نیکو رو دوباره داخل فیلم های باقی مونده ازش می‌بینن.
فیلم ترسناک نیست دوستان، از روح هم خبری نیست. بیشتر معماییه و آخرش هم غافلگیرتون میکنه.
درسته عاشقانه نیست اما ارزشش رو داره :batting-eyelashes:
اگر به فیلم های معمایی با دستمایه تخیلی علاقه دارید بهتون توصیه اش میکنم.

آخرین ویرایش

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم رازم را نگهدار
بارگیری.jpeg
فیلم رازم را نگهدار یا میتونی رازم رو نگهداری محصول سال ۲۰۱۹ هست در ژانر کمدی و امتیازش ۵.۳ هست که به نظرم بهش کم لطفی شده و میتونست امتیازش بیشتر باشه.

اول بگم که من رمانش رو قبلا خونده بودم و فیلم چکیده ای از رمان هست و خیلی جاها حذفیات داره.
فیلم درباره دختری به اسم اِماست که تو هواپیما همه رازهای زندگیش رو به مرد کنار دستیش میگه اما بعدا مشخص میشه اون مرد، رئیس جدیدشه و این وسط کلی ماجراهای خنده دار سر همین رازهای برملا شده به وجود میاد.
فیلم تونسته در ژانر کمدی موفق باشه ولی باز هم رمانش یه چیز دیگه است.
آها و البته نکته مهم فیلم اینه که یکی از بازیگرهاش ایرانی هست به اسم سام اصغری.
اگر نمیشناسیدش،...

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

بیایید یه سنت شکنی کنیم.
میخوام این دفعه سریال معرفی کنم. اون هم کره‌ای!
موج فن‌ بودن بازیگرای کره جنوبی من رو هم غرق کرد. :687:
خب بریم سراغ معرفی.
سریال سقوط بر روی تو
images.jpeg
سریال سقوط بر روی تو یا سقوط آزاد عشق محصول سال ۲۰۱۹ از کره جنوبی هست. در ژانر کمدی، عاشقانه و درام که شونزده قسمت بالای یک ساعت داره. نتونستم امتیازش رو پیدا کنم اما سومین سریال پر بازدید هست که تا حالا از کانال‌های خصوصی کره جنوبی پخش شده.
داستان درباره دختر پولداریه که سوار پاراگلایدر میشه اما طوفان بزرگی اون رو به سمت کره شمالی می‌کشه و اونجا روی افسر مرزبانی کره شمالی سقوط می‌کنه!:458055-aeba028c675451278c026240bb1851c5...

آخرین ویرایش

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند
بارگیری.jpeg
فیلم محصول ۲۰۲۲ هست در ژانر درام و راز آلود. امتیاز بسیار خوب ۷.۲ رو داره که نشون میده ارزش دیده شدن داره و از روی رمان پر فروشی به همین نام ساخته شده.

و اما خلاصه:
درباره دختر کوچیکیه که همراه خانوادش کنار یه مرداب زندگی میکنه. پدرشون مرد لاابالی و خشنیه که همشون رو میزنه و همین هم باعث میشه مادر خانواده فرار کنه. بقیه خواهر و برادرها هم به مرور فرار میکنن و فقط کاترین میمونه. وقتی هفت ساله میشه پدرش هم ولش میکنه و کاترین تنها تو مرداب زندگی میکنه و با فروش صدف به مغازه‌های محلی امرار معاش میکنه. پسری به اسم تیت باهاش دوست میشه و بهش خوندن و نوشتن یاد میده اما در نهایت وقتی بزرگ‌تر...

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,154
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

فیلم حیوانات شبگرد
بارگیری.jpeg
فیلم حیوانات شبگرد یا شب‌زی محصول ۲۰۱۶ در ژانر درام،رازآلوده که امتیاز ۷.۵ رو داره.
فیلم یه تریلر هیجانیه که حتی وقتی تموم میشه هم دارید به اتفاقی که افتاد فکر میکنید.
سه داستان تو در تو رو همزمان تعریف میکنه اما به طور خلاصه درباره زن زیبا و ثروتمندی به نام سوزانه که زندگی بی روحی داره و شوهرش بهش خ**یا*نت میکنه. اما در جوونی خودش به شکل دردناکی دل شوهر اولش رو شکسته و نابودش کرده. حالا بعد نوزده سال شوهر اولش به نام ادوارد رمانی به اسم حیوانات شبگرد نوشته و اون رو براش میفرسته. رمان یه داستان به شدت تکان دهنده داره و درواقع استعاره ای از زندگی خود ادوارده و کاری که سوزان باهاش کرده. بالاخره...

آخرین ویرایش