دفتر خاطرات انیمه دفتر خاطرات انیمه کاربر آل۱۱

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 136
  • کاربران تگ شده هیچ

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,820
پسندها
20,344
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
«به نام آفریدگار زیبایی‌ها»
1685016069545.jpeg
این تاپیک متعلق به آل۱۱ آل۱۱ است.
تنها این کاربر می‌تواند با توجه به قوانین هر گونه نقد، نظر و خاطره‌ای رو در مورد انیمه‌های مختلف، ارسال و با خودشون و دوستانشون به اشتراک و یادگار بزارند.
قوانین - قوانین فراخوان دفتر خاطرات کاربران ویژه تالار سینما | انجمن یک رمان

امضا : Hope

آل۱۱

مدیریت چت
پرسنل مدیریت
مدیریت چت
تاریخ ثبت‌نام
11/10/22
ارسالی‌ها
638
پسندها
7,619
امتیازها
21,973
مدال‌ها
15
سطح
12

• مدیر
My-Hero-Academia-Season-5-2021.jpg
آکادمی قهرمانانه‌ی من

اولین باری که دیدمش، از خوشحالی هشت بار جیغ و فریاد کشیدم و گفتم اوه مِن، این چیزیه که من می‌خوام!
یه شخصیت اصلی فوق‌العاده عادی که یهو قهرمان رویاهاش جلوش سبز میشه و قدرتشو میده بهش(اسپویل نیست، تیزرش همینه)
یه آکادمی که قهرمانایی که قدرت فراطبیعی دارن رو پرورش میده. خوراک خودم بود و کراش‌ترین شخصیتش برام تودوروکی بود.
و هم‌تایپ‌ و همزاد اخلاقی بنده هم باکوگو بود. یه سگ بی‌اعصاب! بعد که فهمیدم هم‌تایپیم و کل رفیقام میگفتن تو خود باکوگویی، منم سعی کردم باهاش کنار بیام
وگرنه ازش بدم میومد، دیدید وقتی یکی شبیه خودتون می‌بینید زارت ازش تو نگاه اول بدتون میاد؟ باکوگو برام اینجوری بود
آکادمی یه انیمه‌ای بود که سر هر فایتش از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آل۱۱

مدیریت چت
پرسنل مدیریت
مدیریت چت
تاریخ ثبت‌نام
11/10/22
ارسالی‌ها
638
پسندها
7,619
امتیازها
21,973
مدال‌ها
15
سطح
12

• مدیر
مشاهده فایل‌پیوست 610625
آکادمی قهرمانانه‌ی من

اولین باری که دیدمش، از خوشحالی هشت بار جیغ و فریاد کشیدم و گفتم اوه مِن، این چیزیه که من می‌خوام!
یه شخصیت اصلی فوق‌العاده عادی که یهو قهرمان رویاهاش جلوش سبز میشه و قدرتشو میده بهش(اسپویل نیست، تیزرش همینه)
یه آکادمی که قهرمانایی که قدرت فراطبیعی دارن رو پرورش میده. خوراک خودم بود و کراش‌ترین شخصیتش برام تودوروکی بود.
و هم‌تایپ‌ و همزاد اخلاقی بنده هم باکوگو بود. یه سگ بی‌اعصاب! بعد که فهمیدم هم‌تایپیم و کل رفیقام میگفتن تو خود باکوگویی، منم سعی کردم باهاش کنار بیام
وگرنه ازش بدم میومد، دیدید وقتی یکی شبیه خودتون می‌بینید زارت ازش تو نگاه اول بدتون میاد؟ باکوگو برام اینجوری بود
آکادمی...

آخرین ویرایش

آل۱۱

مدیریت چت
پرسنل مدیریت
مدیریت چت
تاریخ ثبت‌نام
11/10/22
ارسالی‌ها
638
پسندها
7,619
امتیازها
21,973
مدال‌ها
15
سطح
12

• مدیر
mov_srl_39911_223-b.jpg
شبدر سیاه

این انیمه عشق زندگی بنده هست که اگه هزارتا انیمه جلوم بزارن بگن صد میلیون پول می‌دیم به جز این یه انیمه دیگه انتخاب کن، من می‌گم، وات؟ ایم فور یور جوکینگ؟
امکان نداره، من جز شبدر سیاه انیمه‌ی دیگه‌ای انتخاب نمی‌کنم!

حاجی بی‌نهایت، به شدت، با تمام وجودم پیشنهادش می‌کنم! امکااان نداره پشیمون شید از دیدنش!
وقتی قصد کردم ببینمش اصلاً نمی‌دونستم موضوعش چیه و وقتی تعداد قسمتای بالای ۱۰۰ تاش رو دیدم پشمام ریخت! فقط به خاطر جذابیت اسمش دیدم! شبدر نماد شانس، گیاه گشنیز خودمونه همون ولی وقتی با سیاه آمیخته میشه، خیلی جالب به نظر نیاد که نماد شانس رو با یه سیاه بغلش، تبدیل به بدترین تراژدی ممکن برای آدمایی که با نماد شبدر تو اتاقشون زندگی می‌کنن،...