متفرقه جان ریدلی درباره انتخاب تیم فاکس در مجموعه The Next Batman توضیح داد

• نویسنده موضوع Rigina
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 59
  • کاربران تگ شده هیچ

Rigina

مدیر بازنشسته کمیک + گردشگری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,167
پسندها
41,467
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

• نویسنده موضوع
سری کتاب کمیک Future State: The Next Batman هیجان خیلی زیادی به وجود آورده است و اینطور برنامه‌ریزی شد که مدتی پیش به‌صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. می‌توان گفت که شرکت دی سی انتخاب خیلی خوبی انجام داد که جان ریدلی، نویسنده 12Years a Slave و American Crime را برای هدایت اولین رویداد کمیکی خودش در سال ۲۰۲۱ انتخاب کرد. این سری قرار است آینده‌ای نه چندان دور از دنیای دی سی، به‌صورت ویژه شهر گاتهام را به ما نمایش دهد؛ آن هم بعد از پایان یافتن رویداد Dark Nights: Death Metal که به سال ۲۰۲۰ تعلق داشت. این سری کتاب کمیک ریدلی که شامل چهار قسمت می‌شود، المان‌هایی را درون خودش دارد که هرگز در یک عنوان بتمنی دیده نشده است.

خط داستانی این مجموعه کوتاه حول محور اولین بتمن سیاه پوست یعنی تیم فاکس که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Rigina

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,167
پسندها
41,467
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

• نویسنده موضوع
آیا حس می‌کنید که بتمن به‌عنوان یک شخصیت یا یک مجموعه چیزی را تا به حال کم داشته که شما بخواهید در سری کتاب کمیک The Next Batman آن را مورد بررسی قرار دهید و وارد داستان بکنید؟

من نمی‌گویم که چیزی کم است اما دوست دارم که از المان احساس خطر کاذب دوری کنم. من دوست دارم المان‌هایی را به ماجرا اضافه کنم که احساس خطر برای این شخصیت‌ها کاملا واقعی شود. همچنین این برای من خیلی مهم است که همه چیز به‌نوعی با یکدیگر ارتباط داشته باشد؛ خصوصا با دنیایی که برای طرفداران قابل تشخیص و شناسایی است. هر چیزی که باشد، سالی که ما پشت سر گذاشتیم و تک تک ما سختی زیادی را تحمل کردیم، یک یادآوری بود که زندگی اصلا تضمین‌شده نیست. شما باید واقعا از افرادی که طراف خودتان هستند تقدیر کنید و بیشتر قدر آن‌ها را...

Rigina

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,167
پسندها
41,467
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

• نویسنده موضوع
در گذشته شخصیت‌های دیگری هم وجود داشتند که نقاب و شنل بتمن را بر تن کرده‌اند. چالش‌هایی که شما در فرایند خلق یک نسخه جدید از بتمن با آن‌ها برخورد کردید، چه چیزهایی بود؟

این یک سؤال بسیار خوب است! این چالش نبود که اهمیت داشت، بلکه فرصتی که با تیم فاکس ایجاد شده بود، اهمیت بیشتری داشت. افراد زیادی وجود دارند که لباس و هویت بتمن را می‌خواستند و حتی دوست داشتند زیر نظر خود او آموزش ببینند. چرا آن‌ها چنین چیزی را می‌خواستند؟ چه چیزی آن‌ها را به سمت چنین خواسته‌ای کشانده بود؟ برای من مهم این بود که درباره تیم فوق‌العاده دقیق شوم و به جزئیات توجه کنم. زیرا پیش از این بخش زیادی از داستان گذشته و ریشه‌های او وجود خارجی نداشت.

ما چنین خلائی را در مسیر داشتیم و مجبور بودیم که ماجراهای او با دیگر...

عقب
بالا