• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی آموزشی | عکاسی از گل‌ها

• نویسنده موضوع -Eunoia
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 57
  • کاربران تگ شده هیچ

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,102
پسندها
29,967
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
دوربین های کامپکت هم مناسب هستند
اولین چیزی که افراد بعد از دیدن عکس های من از گل ها می گویند این است که دوربین DSLR من باعث ایجاد چنین عکس هایی شده است. این درست نیست. شما برای گرفتن عکس های زیبا از گل ها به دوربین های بزرگ احتیاج ندارید.

من عکس های زیادی از گل ها گرفته ام، آن هم با دوربین های مختلف. از دوربین های با سنسور فول فریم DSLR تا دوربین های کامپکت. اجازه دهید اینگونه بیانش کنم: من DSLR ها را ترجیح می دهم، اما این ابزار عکاسی نیست که مهم است. این عکاس است.

عکاسی از گل ها
دوربین های کامپکت برای عکاسی از گل ها خوب عمل می کنند، و برخی از آن ها فوکوس نزدیکی می کنند، شما می توانید به خوبی عکاس های DSLR عمل کنید که پول زیادی برای لنز های ماکرو خرج می کنند تا به افکت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : -Eunoia

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,102
پسندها
29,967
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
بنشینید، اندیشه کنید و ببینید
عکاسی از گل ها بهانه خوبی برای مدیتیشن است. بنشینید، سعی کنید مکانی دور از مردم بیابید (اگر امکان داشت) و ریلکس کنید. سریع دوربین خود را بر ندارید و عکاسی کنید. وقت بگذارید تا رایحه شان را حس کنید، ساختارشان را بررسی کنید، رنگ ها و شکل ها.
دریچه جدیدی که در عکاسی شما از گل ها باز خواهد شد.

برای اینکه واقعا از گل ها عکاسی کنید، نمی شود همینطوری سرسری عکسی بگیرید و رد شوید. سعی کنید در سطح گل ها بنشینید و واقعا به آن ها نگاه کنید. وقتی می نشینید و نگاهشان می کنید، چیز های بیشتری نسبت به یک عکاسی معمولی کشف می کنید. دیدن واقعی را آغاز می کنید.

۳بنشینید، اندیشه کنید و ببینید
عکاسی از گل ها بهانه خوبی برای مدیتیشن است. بنشینید، سعی کنید مکانی دور از...

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,102
پسندها
29,967
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
عکاسی از گل ها، خیلی از ما می خواهیم که همه چیز در فوکوس باشد. اما وقتی همه چیز در فوکوس باشد، یک عکس شلوغ خواهید داشت.

عکاسی از گل ها
هنگام عکاسی از گل ها، خیلی از ما می خواهیم که همه چیز در فوکوس باشد. اما وقتی همه چیز در فوکوس باشد، یک عکس شلوغ خواهید داشت.

۱۰روش خود را ایجاد کنید
با دقت به عکس های من نگاه کنید و چیز های زیادی خواهید آموخت. من این را می دانم، چراکه خودم هم اینکار را با دیدن کار های عکاسان دیگر چون George Lepp که به خاطر عکس هایش از خشخاش و لاله شهرت دارد، می کردم. من از نگاه کردن عکس گل هایش چیز های زیادی یاد گرفتم و سعی کردم که تکنیک های مشابهی را در کارم پیاده کنم.

فکر نمی کنم چیز خاص یا حقه مخفی در عکس هایی که گرفته ام وجود داشته باشد. من وسایلی...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا