پرونده پرونده | آنی

• نویسنده موضوع وانیا؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 87
  • کاربران تگ شده هیچ

وانیا؛

سرپرست تالار عمومی + کاربر قابل احترام
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
12,504
پسندها
33,037
امتیازها
96,874
مدال‌ها
66
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیر
پرونده حل نشده
این پرونده یکی از عجیب‌ ترین پرونده‌های کشور انگلیس هست که تا به حال حل نشده تو سال 2003 که تازه چت روم افتتاح شده بود و رونق گرفته بود پسری به اسم ماریان ویلشر چت روم با دختری به اسم آنی آشنا میشه نیمه شب شروع به چت کردن می‌کنن پسر متوجه میشه که دختر تنها زندگی می‌کنه توی چت عاطفی برخورد می‌کنه ساعت حدود 3 شب که اواسط چتشون بوده دختره میره دم پنجره و به پسره میگه خیلی جالبه من دارم تو رو تو حیاتمون می‌بینم پسره میگه تو دیوونه شدی من خونمونم و یه عکس براش ارسال می‌کنه سال دختره میگه ولی تو همین الان برگشته و به من خندیدی و پسره میگه اون من نیستم و سریع فرار کن دختره تو کمد قایم می‌شود میگه که پسره وارد اتاقم شده من از ترس دارم سکته می‌کنم و بعد از چند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : وانیا؛

✵ᏒᏫᎷᏆ✵

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/4/21
ارسالی‌ها
26
پسندها
720
امتیازها
3,590
مدال‌ها
6
سطح
7

سلام...
شاید قبلا توی تل یا نت به این متن برخورده باشین.
درواقع این یه توییت بوده که یه فردی به عنوان چت لو رفته از واتساپ اونو توئیت می‌کنه و اون چت رو برامون توصیف می‌کنه.
همه اونو واقعی تصور می‌کنن و از کنارش رد میشن اما یکی از خواننده‌ها براش سوال میشه که آیا واقعیه یا نه؟! درنتیجه با نویسنده مصاحبه می‌کنه و نتیجش اینه که واقعی نیست.
چندتا نشونه هم میاره که انتظار داشته خواننده‌ها از روی اون متوجه این موضوع بشن یکی این که "you can’t actually „go offline“ from WhatsApp the way „Annie“ does at the end" که میگه اونطوری که آنی توی داستان آفلاین میشه شما نمیتونین توی واتساپ اصن چنین کاری بکنین.

منبع: تل، نت، خودم:unknw:

آخرین ویرایش
امضا : ✵ᏒᏫᎷᏆ✵
عقب
بالا