گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان خسوفِ آسمانم | بیتاباباحاجی "بی‌تاب" کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع بی تاب
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 141
  • کاربران تگ شده هیچ

بی تاب

عکاس انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/1/24
ارسالی‌ها
105
پسندها
1,300
امتیازها
7,953
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
...به نام یزدان پاک...

نام رمان:
خسوفِ آسمانم
خالق:
بیتاباباحاجی "بی‌تاب"
ژانر:
#تراژدی #عاشقانه
بافت:
ادبی
زاویه دید:
سوم شخص (دانای کل)

خلاصه رمان:
خسوف تنها شباهتی‌ست که می‌توان به تو نسبت داد. در خسوف آسمان نه شب است نه روز... نه گرمای خورشید شبنم‌های صبحگاهی را بوسه باران می‌کند، و نه نسیم خنک شب پرده‌ها را به رقص وادار. حالم همچون خروسی‌ست که نمی‌داند با صدایش ندای صبح را بدهد؛ یا به انتظار صبح در طول شب ساکت شود. اما در آخر میان این عشق و نفرت، یکی از آنها پیشی می‌گیرد و من افسارم را به دوگانگی‌ام می‌بازم! آسان‌ترین راه رفتن به رختخواب است تا زمان اتمام خسوف بخوابم، به این امید که با بیدار شدنم دیگر خبری از خسوف نباشد. ایده‌ای برای اینکه...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : بی تاب

GHOGHA.YAGHI

ویراستار رمان + ناظر رمان
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
28/7/23
ارسالی‌ها
274
پسندها
3,571
امتیازها
21,773
مدال‌ها
13
سطح
12

...به نام یزدان پاک...

نام رمان:
خسوفِ آسمانم
خالق:
بیتاباباحاجی "بی‌تاب"
ژانر:
#تراژدی #عاشقانه
بافت:
ادبی
زاویه دید:
سوم شخص (دانای کل)

خلاصه رمان:
خسوف تنها شباهتی‌ست که می‌توان به تو نسبت داد. در خسوف آسمان نه شب است نه روز... نه گرمای خورشید شبنم‌های صبحگاهی را بوسه باران می‌کند، و نه نسیم خنک شب پرده‌ها را به رقص وادار. حالم همچون خروسی‌ست که نمی‌داند با صدایش ندای صبح را بدهد؛ یا به انتظار صبح در طول شب ساکت شود. اما در آخر میان این عشق و نفرت، یکی از آنها پیشی می‌گیرد و من افسارم را به دوگانگی‌ام می‌بازم! آسان‌ترین راه رفتن به رختخواب است تا زمان اتمام خسوف بخوابم، به این امید که با بیدار...​

امضا : GHOGHA.YAGHI

بی تاب

عکاس انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/1/24
ارسالی‌ها
105
پسندها
1,300
امتیازها
7,953
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
درووود.
داری عالی پیش میری نویسنده عزیزم، امیدوارم تا انتها رمانت به همین قوت باقی بمونه و حتی بیشتر از این:icon12:
درود، ایام به کام.
مچکرم عزیزدل:405: خوشحالم خوشت اومد

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,593
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

با سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده توانمند
عرضم به حضور شما که...
گفتنی‌ها را در نمایه به خدمت شما رساندم؛ اما بد نیست دوباره در این تاپیک به عنوان خواننده رمان، نظرم ثبت شود
رمان شما در محور دو ژانر تراژدی و عاشقانه می‌باشد
شما از همان خطوط اول توانستید غم و غصه ی بی پایان شخصیت‌ها را و حتی آن حس عاشقانه بی‌بدیل را به تصویر بکشید
توصیف شما از عشق آن‌قدر غم‌انگیز است که خواننده هم مثل شخصیت انیران، گاها به جنون می‌رسد
من هرچه توصیف در داستان شما خواندم به درون شخصیت ها پرداخته بود و خیلی هم عالی این کار انجام شده بود
به قول معروف برای دانستن داستان باید از درون شخصیت ها هم آگاه بود،
ولی موردی که عرض کرده بودم و در اینجا هم یک گوشه به آن اشاره می‌کنم، نبود توصیفات برای فضا و صحنه‌های...

بی تاب

عکاس انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/1/24
ارسالی‌ها
105
پسندها
1,300
امتیازها
7,953
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
با سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده توانمند
عرضم به حضور شما که...
سلام و درود:402:
گفتنی‌ها را در نمایه به خدمت شما رساندم؛ اما بد نیست دوباره در این تاپیک به عنوان خواننده رمان، نظرم ثبت شود
رمان شما در محور دو ژانر تراژدی و عاشقانه می‌باشد
شما از همان خطوط اول توانستید غم و غصه ی بی پایان شخصیت‌ها را و حتی آن حس عاشقانه بی‌بدیل را به تصویر بکشید
توصیف شما از عشق آن‌قدر غم‌انگیز است که خواننده هم مثل شخصیت انیران، گاها به جنون می‌رسد
من هرچه توصیف در داستان شما خواندم به درون شخصیت ها پرداخته بود و خیلی هم عالی این کار انجام شده بود
به قول معروف برای دانستن داستان باید از درون شخصیت ها...

آخرین ویرایش