معرفی معرفی انیمه سامورایی چشم آبی

• نویسنده موضوع MONTE CRISTO
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 51
  • کاربران تگ شده هیچ

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام + سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع
Blue-Eye-Samurai_04.jpg

وقایع انیمه اکشن و هشت قسمتی سامورایی چشم آبی محصول ۲۰۲۳، که کمپانی نتفلیکس روز سوم نوامبر پخش کرد، در دوره تاریخی ادو در کشور ژاپن اتفاق می‌افتد و بازیگران آسیایی‌تبار هالیوود همراه با چهره‌های مشهوری چون کنت برانا به جای شخصیت‌های این انیمه صحبت کردند. اگر به انیمه‌هایی با موضوع سامورایی و فرهنگ ژاپن علاقه دارید، سامورایی چشم آبی گزینه خوبی برای تماشا است. انیمه سامورایی چشم آبی در رده بزرگسالان طبقه‌بندی شده است.

خلاصه داستان سامورایی چشم آبی​

خلاصه سریال سامورایی چشم آبی Blue Eye Samurai را باید اینجور تعریف کرد؛ کشور ژاپن در دوران ادو در قرن هفدهم است، زمانی که مرزهای ژاپن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MONTE CRISTO
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع

عوامل و صداپیشگان سامورایی چشم آبی​

پدیدآورندگان سریال سامورایی چشم آبی: مایکل گرین و امبر نویزومی، کارگردان: جین وو، موسیقی: ایمی دوهرتی، محصول ۲۰۲۳ آمریکا، ۸ قسمت، یک فصل.

صداپیشگان: مایا ارسکین، مسی اوکا، دارن برنت، برندا سونگ، جرج تاکی، کنت برانا، رندال پارک، استفانی هسو، مینگ-نا ون

در حاشیه و متن تولید انیمه سامورایی چشم آبی​

• نام کاراکتر اصلی «میزو» است که در ژاپنی به معنای آب است و این نام هدفمندانه انتخاب شده. نام اپیزود دوم «یک عنصر غیرمنتظره» است بله، عنصرغیرمنتظره آب است، و چیزی است که به میزو کمک می‌کند تا در آخرین مبارزه خود با چیاکی پیروز شود. صدای امواج اقیانوس است که به او کمک می‌کند تا بتواند پس از مجروح شدن، همچنان...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع

نقد و بررسی منتقدان درباره انیمه سامورایی چشم آبی​

کولایدر | امتیاز ۱۰۰ از ۱۰۰​

نیت ریچارد | در هر دقیقه از سامورایی چشم آبی می‌توان دید که زوج مایکل گرین و امبر نویزومی دانش و اشتیاق زیادی به فیلم‌های سامورایی دارند. اعتماد به نفس و هیجان در طول هشت قسمت فصل اول در سکانس‌ها طنین‌انداز می‌شود. سامورایی چشم آبی تاثیراتی از فیلم جیدایگکی توشیا فوجیتا به نام بانوی اسنو بلاد، شاهکار هفت سامورایی اثر آکیرا کوروساوا و فیلم‌های جدیدتری مانند ۱۳ آدم‌کش ساخته تاکاشی میکه گرفته است. تیم سازنده نه تنها به طور موثری در سامورایی چشم آبی به سینمای شرق ادای احترام می‌کند، بلکه سینمای غرب را بی‌نصیب نمی‌گذارد، نمونه‌اش بیل را بکش ساخته کوئنتین تارانتینو...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع

هالیوود ریپورتر | امتیاز ۸۰ از ۱۰۰​

آنجی هان | سامورایی چشم آبی یک ریمیکس خوب از مضامین محبوب است. سریال فانتزی نیست، مگر اینکه توانایی‌های تقریباً فرا انسانی میزو را با شمشیر ابرانسانی حساب کنید، اما احساسی مشابه سریال بازی تاج و تخت یا ویچر را تداعی می‌کند: هیجان حضور در دنیای جدید با شخصیت‌هایی که به نظر می‌رسند زمانی آشنا و متمایز بودند. میزو شبیه شخصیت «گرالت از ریویا» قوی و ساکت است، و یک همراه پرحرف رینگوی مهارناپذیر را دارد – اما ترکیب جدیت، لاقیدی و بدجنسی میزو کاملا بخاطر ویژگی صداپیشه او مایا ارسکین است.

گاردین | امتیاز ۸۰ از ۱۰۰​

ربکا نیکلسون | یکی از لذت‌های تماشای سامورایی چشم آبی که لذتی واقعی دارد، سکانس‌های مبارزه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع

جدول امتیازهای تماشاگران و منتقدان برای انیمه سامورایی چشم آبی​

پس از مرور امتیاز کاربران سایت‌های مرجع «آی‌ام‌دی‌بی» و دو سایت مطرح جمع‌آوری آرای منتقدان، برآیند امتیاز سریال انیمه سامورایی چشم آبی به شرح زیر است:

نام سایتامتیاز میانگینامتیاز دهندگانآراء
IMDb۹ از ۱۰کاربران۶۲۰۰ کاربر
متاکریتیک۸۶ از ۱۰۰منتقدان برتربراساس ۵ نقد
راتن تومیتوز۱۰ از ۱۰عموم منتقدانبر اساس ۱۳ نقد

درباره سرمنشا نگارش فیلمنامه سامورایی چشم...​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع

درباره برقراری ارتباط با کاراکتر اصلی سریال «میزو»​

جین وو: «من از دو جهت با شخصیت ارتباط برقرار کردم. یکی، بدیهی است که او یک زن در دنیای مردانه است. و من بیشتر دوران حرفه‌ای ام، در محیطی کاملاً مردانه کار کرده‌ام. بنابراین می‌دانستم که چگونه خودم را در آن دنیا مدیریت و هدایت کنم. ویژگی بعدی که من واقعاً با آن ارتباط برقرار کردم این بود که هم در آسیا بزرگ شدم و بعد در آمریکا، و من به هیچ‌کدام از این دو فرهنگ تعلق ندارم. می‌دانم طرد شدن از هر دو طرف چه حسی دارد. پس اینجا، من دختر چینی هستم. و وقتی به خانه برمی گردم، دختر آمریکایی هستم. برچسب‌هایی که مردم به من می‌زنند احساس من نیست. و دقیقاً چیزی است که میزو باید با آن مبارزه کند، با این تفاوت که او ممکن است آنقدر...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,880
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
سطح
44

• نویسنده موضوع

درباره استفاده از صداپیشگان آسیایی‌تبار​

جین وو: «بخشی از اینکه چرا ما استعداد کافی آسیایی به عنوان صداپیشه در هالیوود نداریم به این دلیل است که پروژه‌های کافی مانند سامورایی چشم آبی برای تشویق استعدادهای آسیایی نداریم، تا نسل جوان را تشویق کنیم و به خودشان بگویند: «هی، ما فرصتی برای صداپیشگی داریم. این می‌تواند یک حرفه باشد!» به ما آسیایی‌تبارها فرصت کافی نمی‌دهند. بنابراین قبل از هر چیز، می‌خواهیم این فرصت را به جامعه آسیایی در هالیوود بدهیم. »

پوستر سریال سامورایی چشم آبی
Blue-Eye-Samurai_poster.jpgBlue-Eye-Samurai_poster1.jpg

منبع: فیلیمو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ~Deku
عقب
بالا