نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

اخبار تئأتر استفاده از شیوه اجرایی مناسب با سلیقه مخاطب امروزی از عوامل موفقیت «گالیله» است

• نویسنده موضوع MONTE CRISTO
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 25
  • کاربران تگ شده هیچ

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
سطح
44

ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,862
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
  • نویسنده موضوع
aHR0cHM6Ly9jZG4uaXNuYS5pci9kL29mZi9raG9yYXNhbi8yMDI0LzA2LzE1LzMvNjMwNjc3ODAuanBnP3RzPTE3MTg0M...jpeg

کارگردان تئاتر گالیله گفت: در تلاش بودیم با بازنویسی نمایش به سلیقه مخاطب و نسل امروز نزدیک شویم و مخاطب با نمایش ارتباط برقرار کند.

رضا احمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به محتوای و داستان نمایش گالیله اظهار کرد: نمایش گالیله بر اساس زندگی این شخصیت آماده شده و برداشتی نمایشنامه‌ای است که «برتولت برشت» از زندگی گالیله داشته و توسط آرش خیرآبادی خلاصه و بازنویسی آن انجام شده است.

نمایش به نوعی بیوگرافی گالیله و اتفاقاتی است که پیرامون زندگی این فرد رخ داده.
وی در خصوص اینکه نمایش گالیله با اعضایی متفاوت از دوره قبلی خود به وی صحنه رفته است،...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MONTE CRISTO

MONTE CRISTO

کاربر قابل احترام
سطح
44

ارسالی‌ها
4,600
پسندها
50,862
امتیازها
77,373
مدال‌ها
77
  • نویسنده موضوع
کارگردان نمایش گالیله با بیان اینکه نمایش با شیوه اجرایی مناسب توانسته به خوبی نسل جوان را جذب کند، گفت: در تلاش بودیم با بازنویسی نمایش به سلیقه مخاطب و نسل امروز نزدیک شویم و مخاطب با نمایش ارتباط برقرار کند، همچنین شیوه اجرای نمایش شیوه‌ای مانوس با مخاطب است و نمایش را از زمختی و عبوس بودن دور کردیم.

احمدی اضافه کرد: با علاقه‌ای که به‌ اجرای تعزیه و شیوه‌های آن دارم تمایل دارم تا از پیشنهادهای پیشرو تعزیه چه در حوزه بازیگری و موسیقی یا کارگردانی و ... که در تئاتر امروزی مغفول مانده استفاده کنم؛ همچنین سعی شده تا نگاهی به آموزه‌های برتولت برشت در بیگانه‌سازی و فاصله‌گذاری داشته باشم و به کارگیری تمام این عوامل باعث شده بازخوردهای مثبتی از مخاطبان دریافت کنیم.

وی در پاسخ به اینکه چه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MONTE CRISTO