نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

کشتی منجزی: می‌ماندم به خاطر امین میرزازاده دوپینگی می‌شدم!

• نویسنده موضوع زهرا؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 46
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,085
پسندها
14,263
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
منجزی: می‌ماندم به خاطر امین میرزازاده دوپینگی می‌شدم!

از نگاه عضو پیشین تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان رقابت در سنگین‌وزن کشتی فرنگی ایران فوق‌العاده است.​

«امیر قاسمی منجزی» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد حال و هوایش به دور از کشتی، در حالی که سال گذشته از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، اظهار داشت: خیلی دلم برای کشتی تنگ شده است، ولی تحت هیچ شرایطی دیگر برنمی‌گردم. من فقط این اواخر مانده بودم که خدمات بدهم و کشتی برای من چیزی نداشت (با خنده). خدا را شکر با دلاوری مثل «امین میرزازاده» کمبودی نیست و جای خالی من هرگز احساس نمی‌شود. من در این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,085
پسندها
14,263
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
به میرزازاده گفتم اگر در توانم بود به اردو می‌آمدم
وی در ادامه افزود: چند ماه پیش که این را شنیدم، خیلی ناراحت شدم و حتی به امین گفتم به خدا دیگر در توانم نیست، وگرنه به اردو می‌آمدم. گفتم مسائل کاری و مالی دیگر این اجازه را به من نمی‌دهد. البته الآن پهلوان «فردین هدایتی» هم هست.

انتظاری از کسی نداشتم، خدا آدم‌های خوبی را سر راهم قرار داد
قاسمی‌ منجزی درباره اینکه در این سال‌ها هرگز نتوانست به آن چیزی که استحقاقش را داشت برسد، تأکید کرد: اطرافیانم همه ناراحت هستند و می‌گویند تو این‌قدر زحمت کشیدی، اما چیزی عایدت نشد. من با خدا بسته بودم و از کسی هم انتظار خاصی نداشتم و ندارم. همین که خدا چند آدم بسیار خوب را سر راهم قرار داد، انگار پاسخ همه زجرهایی‌ است که در کشتی کشیدم...

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,085
پسندها
14,263
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
بنا بابت باخت به کایالپ 2 هزار دلار به من جایزه داد
قاسمی منجزی که از سال 1382 تا 1402 در کشتی فعالیت داشت، درباره مثبت شدن تست دوپینگ «رضا کایالپ» و از دست دادن المپیک پاریس خاطرنشان کرد: رضا کایالپ پهلوان و قهرمان بزرگی است. فکر می‌کنم اشتباهی پیش آمده است، وگرنه اگر اهل چنین کاری بود، در این سال‌ها یک گاف کوچک می‌داد. او آدم مبتدی هم نبود که اگر دوپینگ کند، تستش مثبت شود. به نظر من این یک سوءتفاهم بوده است و به او هم پیام دادم. ما قبلاً دو بار با هم کشتی گرفته بودیم، یک بار در فینال دانشجویان جهان در ایتالیا که کشتی آن زمان سه تایمه بود و 2 بر یک به او باختم. یک بار هم فینال جام جهانی در روسیه که 4 بر 2 باختم، اما کشتی خوبی مقابل کایالپ گرفتم. کشتی‌های آسان را محمد آقای بنا داد...