انگیزشی و روانشناسی در جهان نه، بر جهان | دیوید آر کینز

MAHSHID SHAKIBAEI

مدیر آزمایشی ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
9/7/20
ارسالی‌ها
1,388
پسندها
26,790
امتیازها
47,073
مدال‌ها
26
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
معرفی کتاب در جهان نه بر جهان: دگرسازی تجارب روزمره در مسیر معنوی
دیوید آر هاوکینز در کتاب در جهان نه بر جهان با شما از اهمیت خودآگاهی در زندگی روزمره و پیشبرد اهدافتان سخن می‌گوید. با کمک آموزه‌های این کتاب خواهید توانست باورهای الهام‌بخش را در زندگی‌تان گسترش دهید و به مراتب بالاتر آگاهی و عشق صعود کنید. در این کتاب یاد می‌گیرید چطور برای حل تضادهای بیرونی به درونتان که برای شما حکم یک مکان مقدس و آرام را دارد، رجوع کنید.

درباره‌ی کتاب در جهان نه بر جهان
زندگی برای هریک از انسان‌ها معنای ویژه‌ای دارد که سبب می‌شود به سوی اهداف مشخصی حرکت کنند و به کشف حقایق ویژه‌ای برسند. دکتر دیوید آر هاوکینز (David R. Hawkin) در کتاب در جهان نه بر جهان (In the World, But Not of It) سعی دارد تجربیات...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

MAHSHID SHAKIBAEI

مدیر آزمایشی ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
9/7/20
ارسالی‌ها
1,388
پسندها
26,790
امتیازها
47,073
مدال‌ها
26
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
البته زندگی در یک محیط پرتنش و داشتن درونی آرام کار چندان ساده‌ای نیست، اما در این کتاب می‌آموزید چطور میان هر دو وجه زندگی‌تان تعادلی مناسب برقرار نمایید تا دقایقی از شلوغی و اضطراب‌های روزانه رها شوید و برای رشد و تعالی خود وقت بیشتری صرف کنید.

دکتر دیوید آر هاوکینز معتقد است وقتی وزن جهان سنگین یا طاقت‌فرسا به نظر می‌رسد خوب است جهان را همچون جامه‌ای سبک بر تن کنیم. این می‌تواند به معنای برداشتن بارهای اضافی از ذهن و پاکسازی باورهایمان باشد. در آموزه‌های گذشتگان ازجمله شاعرانی چون حافظ نیز با همین اندیشه مواجه هستیم که به ما یادآوری می‌کند «سخت می‌گیرد جهان بر مردمان سخت‌کوش». بنابراین با سختگیری عملاً موقعیت‌های دشوار را به زندگی خود فرا می‌خوانیم.

تسلط ما بر باورهایمان کمک می‌کند...

MAHSHID SHAKIBAEI

مدیر آزمایشی ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
9/7/20
ارسالی‌ها
1,388
پسندها
26,790
امتیازها
47,073
مدال‌ها
26
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
در نکوداشت کتاب در جهان نه بر جهان
من خودم را شاگرد دیوید هاوکینز می‌دانم و بارها و بارها به کتاب‌ها و کارهای او رجوع کرده‌ام. او اغلب قادر است آنچه را که من نمی‌توانم در کلمات بیان کنم، به زیبایی بیان کند. (Vex King، نویسنده پرفروش)
کتاب در جهان نه بر جهان مناسب چه کسانی است؟
اگر به مباحث خودآگاهی و قانون جذب علاقه دارید و مایلید در زمینه‌ی نقش مراقبه در آرامش ذهن و کیفیت زندگی اطلاعاتی کسب کنید، این کتاب مناسب شماست.

با دیدوید آر هاوکینز بیشتر آشنا شویم
دکتر دیوید آر هاوکینز روانپزشک، پزشک، محقق، معلم معنوی و مدرس مشهور است. او به خاطر ارائه‌ی مسیر معنوی علمی‌اش توانسته صلاحیت منحصربه‌فردی را نزد جامعه‌ی مدرن به دست بیاورد. این مسئله سبب شده مردم از همه‌ی اقشار، ملیت‌ها و جهت‌گیری‌های...

MAHSHID SHAKIBAEI

مدیر آزمایشی ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
9/7/20
ارسالی‌ها
1,388
پسندها
26,790
امتیازها
47,073
مدال‌ها
26
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
در بخشی از کتاب در جهان نه بر جهان: دگرسازی تجارب روزمره در مسیر معنوی می‌خوانیم
همان‌طور که در مسیر معنوی پیشرفت می‌کنید، متوجه می‌شوید که برای خودتان کافی هستید و فقط به خودتان پاسخگو هستید. مسئله ساده می‌شود: آیا من بزرگ‌ترین ظرفیت خود را در برابر خدا، به خودم، به هم‌نوعانم و به کسانی که دوستشان دارم، به کار گرفته‌ام؟ وظیفه‌ی شما نسبت به الوهیت این است که همه‌ی آن چیزی باشید که می‌توانید برای خود، برای خدا و برای همه باشید. به این ترتیب به وعده‌ی خود عمل می‌کنید. پس، تأیید چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد؟ تأیید کاری جز تقویت نفس برای شما انجام نمی‌دهد. اگر چیزی کم ندارید، این تأیید غیرضروری است. اگر بهترین کار ممکن را انجام داده‌اید، نیازی به تأیید دیگران ندارید. این به نوعی مانند...

عقب
بالا