دنباله دار دنباله دار | نظرتون

-Ennui

مدیر تالار وحشت + مدیر تالار خانواده
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
4,129
پسندها
38,149
امتیازها
74,373
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
pouneh pouneh
پونه از مدیرای قدیمیه که یه زمانی با ایده‌ها و مسابقه‌هایی که برگذار کرد هممونو دورهم جمع کرد و میتونم بگم اگه ارتباط بین افراد انجمن به کادر مدیریت بستگی داشت پونه جزو آدمایی بود که تو روابط صمیمانه این جو خودشو خیلی خوب نشون دادو سعی کرد با ایده‌های ناب و جدیدش انجمنو به اوج خودش برسونه و امیدوارم بازهم بیاد توجمعمون مرسی از خاطره‌هایی که برامون به یادگار گذاشتی و پایه خیلی دوستیارو چیدی

اِنزوا؛ اِنزوا؛
همکار خودمه که اصلنم کاری به کار هم نداریم بی سرو صدا کارامونو می‌کنیم و از افراد خوش ذوق انجمنه و سعی میکنه تمام تلاششو بکنه تا کاری که به عهده گرفته رو تا آخرش کامل انجام بده و کنار نکشه ممنون که کنارمون تو بخش عمومی هستی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : -Ennui

Acme

مدیر تالار خانواده
پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
17/10/23
ارسالی‌ها
323
پسندها
3,315
امتیازها
16,633
مدال‌ها
16
سطح
12

• مدیر
Amin Amin
اولش جناب ارشدمونو تگ کنم:big-grin:
دیگه اصلا نیاز نیست دلیلشو بگم، همینکه بارها بالاتر تگ شده نشون‌دهنده‌ی میزان خفن بودنش هست... اما خب حالا ک بحثش شد یه تشکر درست درمون باید بکنم ازش.. فعال، پیگیر و بسی بی نقص اصلا..اصلا یکی از دلایلی که عمومیو قشنگ کرده امینه به نظرم..مرسی که هستی ستون

-Eunoia -Eunoia
نمیدونم تگ شه یا نه ولییی
به نظرم، با احترام به همه سرپرستااا..
کیوت ترین، مهربون‌ترین و در عین حال جدی ترین سرپرسته....هزار بار دیگه هم که انصراف بدم و بخوام باز برگردم، تالاریو انتخاب میکنمم که وانیا سرپرستش باشه:)

-Ennui -Ennui
ایشونم که زیادی جدیه و فعال... و مهربون به نظرم...(زودیم ارسالیامو لایک میکنه:cry::pink-heart:)...

آخرین ویرایش
امضا : Acme

M.JOUDI❁

مدیر تالار نقد + مدیر آزمایشی آوا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/12/18
ارسالی‌ها
941
پسندها
66,609
امتیازها
58,773
مدال‌ها
35
سطح
43

• مدیر
A.TAVAKOLI❁ A.TAVAKOLI❁
دیگه نیازی به گفتنشم نیست حتی چون کاملاً این موضوع روشنه و فقط میشه گفت یه تالار کتابه و یه آرزو. یه تنه پشتیبان همه‌ی کادر کتابه و بودنش بزرگ‌ترین دلگرمی هممونه. به عنوان یکی از بچه‌های کتاب، واقعاً خوشحالم که تو تیمی هستم که مسئولش آرزوئه.

F.FATHALI❁ F.FATHALI❁
فاطمه که از اولم کلی زحمت کشیده و هنوزم همه جوره برای تالاراش مایه می‌ذاره. دلسوز و مهربونه فقط یه وقتایی عین آتشفشان می‌ترکه که خب یکم بگذره اوکی میشه باز مشکلی نیست.:85:

Mélomanie Mélomanie
من خیلی از کارای تالار ویرایش خبر ندارم اما رفیق صمیمیمو می‌شناسم و می‌دونم با اینکه یکم خل‌و‌چله ولی بشدت مسئولیت پذیره و حتی بیشتر از صدشو برای تالارش...

آخرین ویرایش
امضا : M.JOUDI❁

اِنزوا؛

مدیر تالار وحشت + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,247
پسندها
4,066
امتیازها
20,173
مدال‌ها
14
سطح
12

• مدیر
خب، نوبتی ام باشه نوبت منه
اول ❥لیلیِ او ❥لیلیِ او شروع میکنم :day-dreaming:
این بجه خیلی جذابه، مخصوصا پروفایل‌هایی که ميذاره یه مدت طولانی همکار بودیم، خیلی مهربونههههه
دوم: حصار آبی حصار آبی هاجر عزیزم :>
هاجر قشنگ من، یه دوست خوب برای من و حرفای عجیب بینمون :whistlinng: مدیر جذابه بخش ویرایش بودن و هستن، خیلی آپ مهربونه تو کارش و اصلا سخت نمیگیره، خیلی ام ویراستارهاشو دوست دارهههه 3>
سوم Amin Amin مدیر ارشد جونم :466:
ایشون خیلی جالبه، به خودش میگه تنبل ولی هم فعاله هم سریع به همه ارسالی‌ها واکنش نشون میده، اصلا هم تنبل نیست. سعی میکنه جدی باشه‌ها ولی خب اونطوریام نیست
چهارم -Eunoia -Eunoia سرپرست عزیزم :106:
خب ایشون...

امضا : اِنزوا؛

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا