نتایج نتایج مسابقه محفل دیالوگ | انجمن یک رمان

❥لیلیِ او

منتقد انجمن + شاعر آزمایشی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
10/7/21
ارسالی‌ها
1,761
پسندها
21,826
امتیازها
43,073
مدال‌ها
22
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
به نام خدا

سلام و وقت بخیر خدمت خانواده جذاب و پرتلاش یک رمانی:heart-exclamation: در مسابقه‌ دیالوگی که مدتی پیش اجرا شد، یک سری عزیزان به ما افتخار شرکت و فرستادن دیالوگ‌های زیباشون رو دادن که من از تک تکشون و زحمت و تلاششون تشکر فراوان می‌کنم:pink-heart: حضور همه شما مهربون‌ها محفل مارو حسابی گرم و نورانی کرد:heart-on-fire: همچنین از عزیزانی که توی نظرسنجی شرکت و مارو همراهی کردن هم خیلی سپاسگذارم:smiling-face-with-hearts: خب عزیزای من، همونطورکه توی مسابقه گفته شد که برنده فقط یک نفر از شما عزیزای خلاق ما خواهد بود، این تاپیک برای اعلام برنده مسابقه ایجاد شده.

برنده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ❥لیلیِ او

مَمّد

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
1,261
پسندها
46,251
امتیازها
60,573
مدال‌ها
32
سطح
39

به نام خدا

سلام و وقت بخیر خدمت خانواده جذاب و پرتلاش یک رمانی:heart-exclamation: در مسابقه‌ دیالوگی که مدتی پیش اجرا شد، یک سری عزیزان به ما افتخار شرکت و فرستادن دیالوگ‌های زیباشون رو دادن که من از تک تکشون و زحمت و تلاششون تشکر فراوان می‌کنم:pink-heart: حضور همه شما مهربون‌ها محفل مارو حسابی گرم و نورانی کرد:heart-on-fire: همچنین از عزیزانی که توی نظرسنجی شرکت و مارو همراهی کردن هم خیلی سپاسگذارم:smiling-face-with-hearts: خب عزیزای من، همونطورکه توی مسابقه گفته شد که برنده فقط یک نفر از شما عزیزای خلاق ما خواهد بود، این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.