نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

دختر موتورسوار ایران: برای کسب مقام به کاپ آسیا می‌روم

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,140
پسندها
14,279
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
دختر موتورسوار ایران: برای کسب مقام به کاپ آسیا می‌روم

نخستین دختری که قرار است در مسابقات موتورسواری کاپ آسیا شرکت کند، می‌گوید که نگاه‌ها این رشته را تغییر داده و امیدوار به رفتن روی سکو است.​

آرزو عابدینی درخصوص اعزام به مسابقات موتورریس کاپ آسیا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: 17 مردادماه انتخابی داشتیم و افرادی که عناوین اول تا چهارم را به دست آوردند به این انتخابی دعوت شدند. در شرایط برابری که برای ما بوجود آمد مسابقه انتخابی گذاشتند که من توانستم بهترین زمان را ثبت کنم و برای این مسابقات انتخاب شدم.

وی به سابقه حضورش در این رشته اشاره و عنوان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,140
پسندها
14,279
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
نخستین بانوی موتورسوار ایرانی در مسابقات کاپ آسیا در پاسخ به این پرسش که چرا تاکنون در مسابقاتی در این سطح شرکت نکرده و چنین مسابقاتی برگزار نشده است، گفت: این ورزش از سال 98 با همت فدراسیون و افراد خاصی به صورت حرفه‌ای شکل گرفت. مسابقات کشوری به صورت منظم برگزار و همین اتفاقات باعث شد سطح بازیکنان به حدی برسد که ما برای مسابقات آسیایی انتخاب شویم.

عابدینی افزود: این پیشنهاد ایران بوده که مسابقات کاپ آسیایی فقط برای بانوان برگزار شود و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم. در این مسابقات موتورسواران 10 کشور آسیایی حضور خواهند داشت.

وی با بیان این مطلب که شناختی از رقبایش ندارد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم منتخب هر کشوری چه کسی است چون آنها هم بهترین شخص را انتخاب و اعزام خواهند کرد، اما یکی از...

آخرین ویرایش

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,140
پسندها
14,279
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
تنها بانوی حاضر در مسابقات کاپ آسیایی با ابراز امیدواری برای رفتن روی سکوی این مسابقات به تسنیم گفت: از لحاظ سطح امکاناتی نسبت به کشورهای دیگر و در حوزه آسیا عقب‌تر هستیم، اما تلاش بازیکنان خیلی عالی است و برای کسب موقعیت بهتر می‌جنگیم.

وی گفت: بهترین مقامی که در مسابقات موتورسواری قطر کسب کردم هفتم بوده؛ البته این مسابقات در قسمت آقایان و بانوان به صورت مشترک بوده و همین امر باعث شد رقابت سخت‌تر شود. در مسابقات کاپ آسیا که فقط خانم‌ها هستند امکان برد و پیروزی بیشتر است.

عابدینی به ناشناخته ماندن فعالیت بانوان در این رشته اشاره کرد و افزود: خیلی‌ها نمی‌دانند رشته سوپربایک در ایران برای خانم‌ها وجود دارد در صورتی که ما شرکت کننده از شیراز، اصفهان، مشهد، شمال کشور و سایر شهرهای ایران...

عقب
بالا