نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

شهدا شهید | صفدر تقوی خصال

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,911
پسندها
32,280
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
شهید صفدر تقوی خصال فرزند میرلطیف در هشتم مرداد ماه سال 1348 در بهبان متولد شد و در هشتم اسفند ماه سال 1362 یعنی در سن 18 سالگی و در جزیره مجنون به شهادت رسید.

بخشی از وصیت‌نامه:

بار پروردگارا گر چه من لیاقت شهادت را ندارم ولی تو رحمان هستی و نا امید از لطف تو نیستم. زیرا خودت فرمودی «من عشقنی عشقته و من عشقته قتلته و من قتلته ...» که هر کس به من عشق ورزد عاشقش می‌شوم و آن وقت معشوقم را می‌کشم و خون‌بهایش خودم هستم. ای خدای مهربان این جان ناقابل را قبول فرما و مرا با شهدای کربلا محشور فرما.

امضا : وانیا؛

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,911
پسندها
32,280
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
پدر مادر عزیزم و برادران و خواهران مهربان گرچه نتوانستم حق شما را ادا نمایم عذرمی خواهم بخصوص پدر و مادرمن حتی نتوانستم ادای حق یک روز شما را بجا آورم خواهش می کنم برایم گریه نکنید و می خواهم که از شما سوال کنم که آیا دوست نداشتید که فرزندتان به آن چیزی که دوست داشت برسد ؟ البته که اینطور نیست .اما ای مردم مسلمان . گرچه من نتوانستم خدمتی به شما بکنم اما از شما می‌خواهم در اطاعت از امام و یاری مستضعفین بیشتر تلاش نمائید همانطور که قرآن می‌فرماید «و مالکم لا تقاتلون فی سبیل ا… و المستضعفین من الرجال و النساء و الولدان» چرا در راه خداو آن مردم بیچاره از زن و مرد و کودک قیام نمی‌کنید و شما جهاد کنندگان در راه خدا باشید و امام را دعا کنید که چشم امید همه به اوست.
منبع: تسنیم

امضا : وانیا؛

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 1)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا