نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

شهدا شهید | امیرعلی حیدری

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,910
پسندها
32,268
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
شهید امیر علی حیدری متولد 10 شهریور ماه 1347 است. پدرش صحبتعلی، نقاش ساختمان بود و مادرش،صغرا نام داشت. تا پایان سوم راهنمایی درس خواند. او از دانش آموزان مدرسه شیخ مفید منطقه 14 تهران بود و تنها 16 سال بیشتر نداشت که داوطلبانه عازم جبهه مقابله با رژیم بعث شد و در 22 اسفند ماه سال 1363 در شهر بوکان طی عملیات بدر به فیض شهادت نائل شد. او با سمت مسئول تبلیغات یگان بر اثر اصابت گلوله شهید شد. مزار او در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران واقع است.

امضا : وانیا؛

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,910
پسندها
32,268
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
وصیت نامه شهید شهید امیرعلی حیدری

به نام الله پاسدار خون شهیدان. من امیر علی حیدری کلاس سوم، مدرسه شیخ انصاری، تاریخ تولد 1347، شماره شناسنامه 3770 هستم.من با اینکه به پدر و مادرم خدمت نکردم از پدر ومادرم می‌خواهم که مرا حلال کنند. من این وصیت نامه را در روزی که به خرمشهر رسیدیم، می‌نویسم یعنی روز یکشنبه. در اینجا یک خانه سالم وجود ندارد. تمام خانه‌ها یک جایش خراب شده است و بعضی خانه‌ها تماماً خراب شده است. من چند وصیت دارم که می‌نویسم، هر چند که من لیاقت وصیت کردن ندارم:

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,910
پسندها
32,268
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
- توشه برای آخرت خود جمع کنید و خیر زادالتقوی، هر چند که خود من توشه و کار نیک و خوبی برای آخرت برنداشته و انجام ندادم. اولین تاثیر که در من به وجود آمد، به وسیله برادرم داود حیدری که وقتی شهید شد بوجود آمد. من برادرم را شهید می‌گویم چون واقعا می‌کوشید و برای آخرت خود کار نیک انجام داده بود. دومین تاثیر را برادر سید جعفر طاهری گذارد که واقعا در زندگی الگو و اسوه بود. وقتی انسان زندگی نامه او را می‌شنود واقعا از خود متاثر می‌شود. ان‌شاءالله خدا از گناهان ما بگذرد.

2- شما پدر و مادر خوب من با هم مثل علی و فاطمه رفتار کنید چون وقتی شما در زندگی با هم خوب باشید، فرزندان شما هم خوب تربیت می‌شوند و انشاءالله که با هم خوب باشید.

3- مادر من 800 صلوات باید بفرستم برای اینکه نذر کرده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 2)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا